Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 5 stycznia 2012

Grunge Dreamin'

FINN_SIGGIE 

Dlaczego tak lubię pracę z mediami? Przede wszystkim dlatego, że dają mi możliwość "kontrolowania sytuacji" - sama decyduję o palecie kolorów, wzorze tła, nadaję kolory dodatkom - czasem myślę, że więcej w tym malowania niż wyklejania. W pracy poniżej ponownie starłam się ze swoją własną kolekcją papierów - "Dreamerem" i zaszalałam dodając wiele warstw, dodatków i dość dużo kolorów.


Zacznijmy od dodatków: jest tutaj i nieco kwiatów papierowych (Prima), są metalowe i drewniane drobiazgi od Tima Holtza, jest też garść rzeczy wyciągniętych z moich przepastnych pudełek ze skarbami. Cała konstrukcja opiera się na fragmentach papieru, koronek i wyciętych wykrojnikiem Sizzix dużych kółkach zębatych.


Dodatkowe atrakcje to szycie na mojej zdezelowanej maszynie marki Łucznik - Basia oraz oczywiście kolory,: Glimmer Misty i Glimmer Glam w złotym kolorze, które zdecydowanie zmieniły charakter tej pracy.Dodatkowo, zdjęcie zostało lekko podmalowane tuszem Distress - Faded Jeans. Zachęcam do własnych eksperymentów z teksturą kolorem - ileż elementów można w takiej pracy wykorzystać!

Finnabair


A oto lista użytych materiałów:

2 komentarze:

Kate pisze...

Awesome layout!!

zuziucha pisze...

Człłłłłłłłłłowieniu, ile tu tego wszystkiego jest. Ile tu sczegółów. Aż krew zalewa że nie można pomacać.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)