Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 7 stycznia 2012

Simple stories - ramka

BETIK_SIGGIE

Simple Stories "Generations" to kolekcja, która zdaje się scrapować sama:) Ci z was, którzy znają te papiery na pewno się ze mną zgodzą. Kolekcja jest tak zaprojektowana, że nie potrzebuje ani wielu dodatków ani wielkiej wyobraźni projektanckiej. Wystarczy wyciąć kilka elementów, poskładać ze sobą, dodać np zdjęcie i efekt gotowy:)

Ja na początek nie mogłam się powstrzymać od zamknięcia kilku jej skrawków w ramce. Ramka, która będzie z pewnością miłym drobiazgiem dla kogoś, kto właśnie zmienił mieszkanie lub przeprowadził się do nowego domu.Na całość składają się fragmenty wycięte z dużych arkuszy oraz małego padu 6x6.  Ponieważ w kolekcji jest sporo kwiatów doszłam do wniosku, że nie będę dodawać żadnych inych - te, które wycięłam wystarczyło podkleić pianką 3d i od razu całość nabrała trójwymiarowości. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym delikatnie nie rozjaśniła tu i ówdzie brzegów białą farbą. Wydaje mi się, że przez ten zabieg nadałam delikatności tej pracy.
 Uwielbiam kiedy z prostych rzeczy można stworzyć coś naprawdę fajnego a w tym przypadku tak właśnie jest. Całość to tylko papiery, no może z wyjątkiem ramki od Tattered Angels. No ale powiedzcie sami, czy potrzeba czegoś więcej?


Betik


A oto użyte materiały:

1 komentarz:

Wanda pisze...

śliczne, bardzo ładnie kolorystycznie się prezentuje cudo:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)