Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 23 marca 2012

Today

FINN_SIGGIE

Niektóre kolekcje aż proszą się, aby je chlapać, malować, pryskać - na pewno jest tak z "Songbird" Primy, której delikatne, sprane kolory mogłyby się wydawać na pierwszy rzut oka nudne... Tymczasem - nic bardziej mylnego! Po niedługich poszukiwaniach okazuje się ze idealnie zgrywają się one z kolorystyką delikatniejszych Distressów sygnowanych przez Tima Holtza...i życie zaczyna nabierać kolorów (Distresowych oczywiście;)). Poniższy scrap jest dosłownie zalany kilkoma kolorami Distress Stain, ktore ożywiły pastele "Songbirda" - do tego w tle majaczą elementy roślinne - efekt moich działań z pudrem do embossingu i masywnym stemplem piankowym Primy. 

Dodatkowo tu i tam pojawiają się elementy wycięte nowym wykrojnikiem ozdobnym Tima Holtza z serii Decorative Strips - użyłam jej także jako maski. Pozostałe elementy to płócienne dodatki Primy, kilka drobiazgów oraz moje ulubione sznureczki. 

Całość choć mocno pochlapana okazała się być bardzo pozytywna i optymistyczna - takie oblicze Distressów i Tima Holtza jak widać też jest możliwe :)
Finanbair

A oto użyte materiały:

3 komentarze:

cat lacigale pisze...

oh These colours are fabulous !

piedra preciosa pisze...

Coś niesamowitego!!!

Jadwiga pisze...

Przepiękna!!! ;))

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)