Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 18 czerwca 2012

konkursy i nagrody na Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym

Dziś druga, ale jeszcze nie ostatnia, odsłona informacji na temat tego, czego będziemy siłą sprawczą na Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym.

KONKURS NA ATC

Tradycyjnie już zapraszamy wszystkie osoby, lubiące małe formy, do udziału w konkursie. Na naszym stoisku podczas Ogólnopolskiego Zlotu w Warszawie będziemy czekać na wasze ATC. Wszystkim, którzy nie mieli styczności z tym formą, polecamy uwadze krótką informację, że ATC, czyli Artist Trade Card to kartonik formatu 2,5x3,5cala (6,3x8,9cm), który z tyłu jest opisany datą, tematem, nickiem autora i kontaktem mailowym, a z przodu jest artystyczną formą przekazu na dany temat. ATC jest przedmiotem wymiany pomiędzy scraperkami na całym świecie. 

Tematem naszego konkursowego ATC są drzewa.

Pracę prosimy dostarczyć do godziny 12ej na stoisko scrapki.pl na zlocie.
Spośród wszystkich ATC wybierzemy jedno, które nagrodzimy bonem do realizacji w sklepie scrapki.pl na 50 zł. 

Scrapki.pl jest także fundatorem czterech pełnych zestawów z kolekcji All I Ever marki 7 Dots Studio - wartość każdego z zestawów to ok 83 zł. W skład zestawów wchodzi: 9 papierów, arkusz naklejek 12x12'', arkusz naklejek 6x12'', 2 arkusze alfabetów 6x12'', arkusz chipboardów 8x8'' oraz arkusz die-cutów 12x12''.


Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na jeden z takich zestawów? 
Pierwsza szansa już trwa i zakończy się przed zlotem. Wszystkie osoby które zareklamują zlot i poinformują o tym w poście na blogu zlotu, wezmą udział w loterii, w której nagrodą będą m.in. dwa wspomniane zestawy All I Ever o wartości 83 zł każdy.
Druga szansa będzie miała miejsce na zlocie. Wszyscy uczestnicy zlotu proszeni są o przygotowanie w domu lub na miejscu malutkiej karteczki ze swoim imieniem i nazwiskiem (2x7cm.) - wszystkie karteczki posłużą jako losy i wezmą udział w loterii. Jedna osoba to jeden los. Nagrodą będą m.in. dwa wspomniane zestawy All I Ever o wartości 83 zł każdy.

To jeszcze nie koniec :) Ale o pozostałych atrakcjach poinformujemy Was wkrótce :) Zaglądajcie do nas :)
Tusia

4 komentarze:

cała-ona pisze...

jak najbardziej reklamuję :)

Dziwolonk pisze...

Czy na drodze wyjątku można konkursowe ATC podrzucić chwilę po 12. albo chwilę przed 9.??? Bo się warsztatuję akurat pomiędzy;)

Tusia pisze...

Można przed 9tą :) A po 12ej - zależy ile - jeśli 5-10 minut to można :)

Dziwolonk pisze...

Super! Dziękuję i do zobaczenia:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)