Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 16 czerwca 2012

Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy w Warszawie - 30.06.2012

Z przyjemnością informujemy, że nasz sklep będzie obecny na największym polskim Zlocie Scrapbookingowym, który tradycyjnie już odbywa się w Warszawie. W najbliższych dniach będziemy pisać o atrakcjach, które z naszej strony mogą Was spotkać na zlocie :)

V Ogólnopolski Zlot Scrapbookingu

Pierwsza i prawdopodobnie najważniejsza dla wszystkich informacja, to możliwość odbioru osobistego zamówień złożonych w sklepie na zlocie. Zasady są następujące:
- zamówienie musi być złożone i opłacone (środki na naszym rachunku bankowym albo PayPal) do 28 czerwca
- w sklepie przy wyborze w opcjach dostawy odbioru osobistego na zlocie, dostępne są dwie formy płatności - przelew lub PayPal i tylko takie formy zapłaty są akceptowane (nie ma możliwości zapłaty przy odbiorze)
- każde zamówienie składane jako odbiór na zlocie ma możliwość uzyskania dodatkowo 8% rabatu - rabat naliczy się wyłącznie tym osobom, które w miejscu "kod rabatowy" wpiszą następujący kod ZLOT8WWA (w ten sposób chcemy nagrodzić naszych stałych blogowych bywalców :)) - ważna informacja jest, że jeśli ktoś nie użyje kodu i złoży zamówienie bez jego użycia, nie przysługuje później już żadna refundacja.
- odbiór będzie możliwy na stoisku scrapki.pl na zlocie
- dodatkowo pośród wszystkich osób, które złożą u nas zamówienie z odbiorem na Zlocie rozlosujemy 2 zestawy papierów i naklejek z kolekcji All I Ever firmy 7 Dots Studio o wartości ok. 60 zł każdy.

O dalszych planowanych konkursach, nagrodach i atrakcjach poinformujemy niedługo - zaglądajcie do nas :)

1 komentarz:

Ewa Yvette Kierzek pisze...

Łeee, a ja złożyłam zamówienie wcześniej i nie dostałam rabatu 8%, buuu....

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)