Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 1 lipca 2012

kolejny Zlot Scrapbookingowy za rok i nowości SODAlicious, The Scrap Cake i Crafthouse

V Zlot Scrapbookingowy niestety już za nami... Myślę, że do historii zlotów przejdzie on pod hasłem "Tropikalny" :) Pod szklanym dachem, w pełnym słońcu, praktycznie bez przewiewu, ale.... wszystkie niedogodności temperaturowe zostały z nawiązką zrównoważone przez fantastyczną atmosferę, tworzoną przez wszystkie scraperki, które dotarły na zlot. I wszystkim, którzy wahają się co roku, czy na zlot warto jechać, odpowiem zawsze - WARTO JAK NIE WIEM CO!

Zdjęć mam mało, ponieważ cały prawie czas spędziłam na stoisku scrapki.pl, ale krótka relacja oczywiście będzie :) Poniżej ja na zdjęciu z naczelną organizatorką - Filką (zdjęcie dzięki uprzejmości Filki).


Rozdaliśmy wszystkie nagrody. Cztery komplety All I Ever, każdy o wartości 86 zł zostały rozdane podczas loterii przez organizatorki zlotu.

Dwa komplety All I Ever każdy o wartości 86 zł powędrowały w ręce dwóch klientek sklepu, które dokonały u nas przed zlotem zakupów z odbiorem na zlocie: Agaty B. i Marii J.

Konkurs na ATC został rozstrzygnięty - najpiękniejsze ATC przygotowała Ela08.


Kupon do sklepu powędrował do Eli08.Ale pięknych ATC  było tyle, że przyznałyśmy dodatkowe, nieprzewidziane wcześniej nagrody. Kupony na 25 zł powędrowały także do: Arte Banale, p. Luberdy i Piekielnej Owcy.

Na naszym stoisku można było jeszcze wygrać Big Shot Starter Kit. Szczęśliwą nową posiadaczką zestawu z Big Shotem, sponsorowanym przez Sizzix została Pani Marta Jasieniak :) Gratulujemy :)

Czekamy z utęsknieniem na kolejny zlot, który będzie niestety dopiero za rok :(

Meldujemy też, że w sklepie od wczorajszego wieczora można normalnie składać zamówienia, a po zlocie pojawiło się trochę nowości.
Zapraszamy :)
Tusia

2 komentarze:

jola_zola pisze...

ooooooo tak... zdecydowanie to był tropik:):):)
Ale rzeczywiście było cudownie, byłam pierwszy raz i planuję za rok również się na zlocie pojawić:):):)
a kolekcja cudowna... już wiem, że będę chciała ją mieć:)

Marcisz pisze...

Bardzo szczęśliwa posiadaczka Big Shota dziękuje i pozdrawia! :)

Zdecydowanie warto było spędzić te 10 godzin w podróży :D

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)