Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 20 stycznia 2013

Tydzień Inspiracji - Dzień Babci i Dziadka - odsłona 5


Nasze babcie mieszkają dość daleko od nas i nie mamy możliwości częstego spotykania się, zatem każde zdjęcie wnuków jest cennym nabytkiem, bo pozwala być "na bieżąco" z upływającym czasem. Wykorzystałam ten fakt i zrobiłam ramkę ze zdjęciami dzieciaków (oczywiście tradycyjnie będą jeszcze od nich samych laurki, rysunki itp.)
Myślę, że Babcia będzie się uśmiechać do tej ramki, bo to nie jest zwyczajna ramka, to ramka z przesłaniem :) Sama, kiedy na nią patrzę, to kąciki podnoszą mi się do góry... szczególnie kiedy widzę uśmiech mojego syna :)) 


Ramka jest dość prosta i ozdób ma niewiele (w końcu to zdjęcia miały grać najważniejszą rolę). Ozdobny papier w medaliony z kolekcji MME Lost&Found 3 Ruby, którym okleiłam ramkę i kilka Primowych kwiatków właściwie wystarczyły do dekoracji.


Przypasowane prawie idealnie kolorystycznie mięsiste literki pięknie nawiązują do zdjęć i całej reszty a kilka kropek perełek w płynie oraz dekoracyjny border z dziurkacza dopełniają całości. Oczywiście każda warstwa podklejona jest kosteczkami 3D.


Dzieci, choć nie przepadają za robieniem zdjęć "na zawołanie" stwierdziły, że to fajny pomysł był, więc mam nadzieję, że babcia będzie zadowolona z prezentu.
Pozdrawiam
Betik

A oto wykorzystane materiały:

Dziękujemy Wam za tak wiele prac zgłoszonych do naszej zabawy i czekamy na kolejne :)


2 komentarze:

justi pisze...

Betiku, to jest genialny pomysł z tymi zdjęciami!!! Muszę Ci go podkraść obowiązkowo. Rewelacja. A wyobrażasz sobie jak cudnie można go wykorzystać na walentynki ;))) hi hi...
Wykonanie cudowne...

Lady Aga pisze...

fajny pomysł, chyba ściągnę:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)