Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 24 czerwca 2013

Tydzień Inspiracji - Przytul się! - odsłona 1

Witajcie Kochani,
czy wiecie o tym, że dzisiaj obchodzimy Dzień Przytulania? A o tym, że już 10 sekund przytulania powoduje obniżenie ciśnienia krwi, wzrost poziomu oksytocyny łagodzącej stres oraz wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia (tak twierdzą, rzecz jasna, amerykańscy naukowcy ;))? Dziesięć sekund!!! A wyobrażacie sobie co może zdziałać… Tydzień Przytulania? No to jest dopiero coś! Dlatego dzisiaj rozpoczynamy na blogu nasz Tydzień Inspiracji pod tym właśnie hasłem :) Pokażecie nam, jak się przytulacie? Można się przytulać do męża, do dziecka, do koleżanki (lub kolegi ;)), do drzewa lub do pluszowego misia, na scrapach, kartkach, w albumach i ramkach. Można też do przytulania scrapowo zachęcać - jak kto potrafi. Niech ten tydzień będzie na naszym blogu Jedną Wielką Pochwałą Przytulania :) Aha, jeszcze jeden ważny warunek – każdy zgłaszający pracę do naszego konkursu musi się w tym tygodniu przynajmniej raz baaaardzo do kogoś przytulić. Oczywiście, nie mamy możliwości tego sprawdzić, ale mamy nadzieję, że nie będziecie oszukiwać? ;) Zatem - startujemy :)


Chyba każdy lubi przytulić kogoś lub coś. Widzieliście już nową kolekcję Color Conspiracy "Texturize 2.0"? To jest zdecydowanie kolekcja do przytulenia :). Dawka wspaniałych faktur w formacie 30x30, do tego inspirujące dodatki, lepiej być nie może!


Scrapowanie na takich papierach to sama przyjemność. Jako bazę wybrałam "deski" z kolekcji Texturize 2.0. Dołączyłam inne papiery CC. Kolekcje tej firmy fajnie się ze sobą łączą, więc można szaleć do woli. Użyłam alfabetów Primy i Studio Calico. Dorzuciłam też garść dodatków tych firm.Przytulanie ma pozytywny wpływ na naszą psychikę i trawienie. Dodamy do tego nowości ze sklepu scrapki.pl i mamy mieszankę wybuchową ;)
Przytulam Was!
Ulietta
A oto wyżej wspomniane materiały, które znajdziecie w sklepie:

Już jutro kolejna praca naszego DT i oczywiście Wasza kolej. Czekamy na scrapowe pochwały przytulania w każdej postaci do 30 czerwca do północy :) Do wygrania jak zawsze wspaniałe nagrody w postaci zestawów papierów i dodatków ze sklepu. A poniżej już aktywna możliwość wklejania linków do prac przez inlinkz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)