Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 20 lipca 2013

Tydzień Inspiracji - Słońce - odsłona 1

Witajcie Kochani,
lato w pełni, wakacje w rozkwicie, niektórzy już po urlopie, niektórzy jeszcze przed, ale temat naszego lipcowego Tygodnia Inspiracji absolutnie letni, wakacyjny i odpowiedni dla wszystkich - tych „wyjechanych” i tych, co spędzają lato w mieście :) Otóż tematem naszego Tygodnia Inspiracji w tym miesiącu jest Słońce :) Mamy nadzieję, że to będzie najbardziej słoneczny tydzień tych wakacji, nawet jeśli nie za oknem, to na naszym blogu z pewnością ;)
Prosimy Was o wykonanie pracy, na której pojawi się słońce – czy to na zdjęciu, czy w postaci dowolnej ozdoby, stempla, rysunku, czy też wreszcie w postaci słowa „SŁOŃCE” w dowolnym języku (no, może takim, żebyśmy były pewne, że to słowo faktycznie słońce oznacza ;P).
A do wygrania – jak najbardziej letnie w klimacie papiery i dodatki, piękne, kolorowe i idealne do oprawy wakacyjnych wspomnień, więc warto wziąć udział w naszej zabawie. Na Wasze prace wklejane za pomocą inlinkz czekamy do poniedziałku 29 lipca, do północy. Zwycięzcę i dwie osoby wyróżnione ogłosimy w piątek, 2 sierpnia.
Zapraszamy do wspólnej zabawy – a teraz czas już na pierwszą dawkę słonecznych promieni w wykonaniu naszego DT :)


Kiedy ustaliłyśmy temat lipcowego Tygodnia Inspiracji, od razu przed oczami zobaczyłam papier Play z kolekcji Yes, Please. Słoneczko, które widnieje na jednej z jego stron, trafiło na kartkę w kształcie taga, którą można podarować komuś zupełnie bez okazji, a z pewnością rozpromieni mu dzień :)


Papier bazowy to druga strona ‘słonecznego’ papieru i to właśnie ona podpowiedziała mi, by iść w stronę kwiatów. Oprócz tych, które pojawiają się między innymi na listkach wyciętych z papieru Picket Fences z kolekcji Mayberry, na kartce pojawiła się również śliczna różyczka z Primy.
Na koniec całą kompozycję dopełniłam jeszcze małym tagiem i chorągiewkami z papieru Commit.Pozdrawiam ciepło (wręcz słonecznie ;)) i z niecierpliwością czekam na Wasze prace :)
Asia

A oto letnie, słoneczne materiały ze sklepu scrapki.pl:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)