Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 6 września 2013

Hello September


Wrzesień zaczęłam wyjątkowo miło - słoneczna, leniwa niedziela na tarasie, to było to czego potrzebowałam, żeby zregenerować siły po intensywnym tygodniu. Niestety popołudnia na tarasie robią się coraz krótsze, a w ogródku zaczęły kwitnąć mimozy. Zgodnie z piosenką wiecie co się zaczyna...jesień, no niestety nie da się tego dłużej ukrywać. Na szczęście początek jesieni jest mega kolorowy.


Jako bazę użyłam papieru MME z kolekcji Memorable. Widzieliście już nowości MME, które zagościły na pólkach sklepu? We wrześniu bierze mnie na połączenie pomarańczowego i zielonego. W tych kolorach podpasowała mi kolekcja Here+There Studio Calico. Papiery i chipboardy strzałki, od których chyba się uzależniłam :). Przy tym scrapie skorzystałam jeszcze z kilku materiałów SC z trochę starszych kolekcji.


Warstwowe tło zrobiłam z papierów Studio Calico oraz Color Conspiracy. Użyłam też papierowej serwetki Bo Bunny. Bardzo dawno nie używałam tego dodatku na scrapach, teraz zastanawiam się jak mogłam o nim zapomnieć, jest taki fajny.


Cieszycie się, że zaczął się wrzesień czy już tęsknicie za latem?
Ulietta

A oto moja galeria materiałów ze sklepu scrapki.pl:

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Uwielbiam Twoją umiejętność łączenia kolorów - super :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)