Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 28 września 2013

Tydzień Inspiracji - Podróż - odsłona 6 - ostatnia


Kolejny Tydzień Inspiracji, tym razem pod hasłem "Podróż". Pomyślałam sobie, że musi to być coś wyjątkowego i niekoniecznie dosłownie związanego z podróżą. Przyszło mi do głowy, aby temat ten połączyć z macierzyństwem i udało mi się w sieci znaleźć odpowiedni tekst, który pochodzi z książki "Macierzyństwo non fiction" - nie czytałam jej, ale fragmenty, które znalazłam są tak ciekawe,że chyba pokuszę się o przeczytanie jej w całości ;).
I tak w ramach "podróżniczych" inspiracji powstała ta oto ramka.


Mocne, kontrastowe kolory papierów z dwóch nowych kolekcji "Chalk Studio" firmy My Mind's Eye i "Anna Marie" Primy uwydatniają zdjęcie i sprawiają, że wszystko spaja się w jednolitą całość. Poszczególne warstwy podkleiłam kosteczkami dystansowymi do uzyskania przestrzenności i lekkości pracy.


Pozdrawiam Was serdecznie,
Zielonooka

A tu znajdziecie wykorzystane materiały:

Mamy nadzieję, że ten tydzień na naszym blogu przyniósł Wam wiele wspaniałych wrażeń :) Jeszcze do jutra do wieczora czekamy na Wasze "podróżnicze" inspiracje - i czekają nagrody.
Udanego weekendu!
Marta i DT Scrapki.pl

2 komentarze:

nieoceniampookładce pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
nieoceniampookładce pisze...

chciałabym się chyba usunąć z konkursu, ponieważ wczoraj kiedy wstawiłam prace konkursową robiłam zdjęcia przy bardzo złym świetle i wyszły bardzo kiepsko a dziś praca jest jeszcze podpicowana ponieważ znalazłam parę błędów jak np podwójne z w napisie... chyba będzie fair jak nie wezmę udziału! pozdrawiam :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)