Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 19 października 2013

Tydzień Inspiracji - Gra w kolory - odsłona 1

Witajcie Kochani,
jeszcze piękna, złota jesień nie dała chyba całkiem za wygraną, ale nie oszukujmy się – coraz bliżej już ten moment, kiedy wszystko wokół popadnie w szarą listopadową melancholię. Ale my się nie damy, prawda? Dlatego mamy dla Was w tym miesiącu w ramach naszego Tygodnia Inspiracji nietypowe wyzwanie :) Proponujemy Wam wykonanie dowolnej pracy, ale takiej, w której będzie „rządził” JEDEN kolor i będzie wyraźnie widać, jaki kolor rządzi (im wyraźniej, tym lepiej ;)). Projektantki naszego Design Teamu wybrały sobie każda po jednej barwie i będą inspirować Was w tym tygodniu swoimi monochromatycznymi pracami, a my czekamy na Wasze pomysły i propozycje, i czekają oczywiście nagrody – piękne zestawy produktów z naszego sklepu. Pamiętajcie – w pracach mogą oczywiście być używane elementy innego koloru niż ten wybrany jako główny, ale im mniej będziemy miały wątpliwości, jaki kolor jest wiodący, tym lepiej dla oceny pracy :)
A zatem – grę w kolory czas zacząć!

BETIK_SIGGIE

Tym razem w naszym Tygodniu Inspiracji bawimy się kolorem, ale uwaga - jednym kolorem. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że uwielbiam kolor różowy :) Często występuje w moich pracach. Najczęściej sięgam po jego pastelowe oblicze, ale ponieważ całkiem niedawno pokazywałam w takim wydaniu kopertówkę, dziś postanowiłam dla Was oswoić nieco mocniejszy odcień różu.


Bazą mojego taga jest papier w kolorze fuksji ze starszej kolekcji Basic Grey "Kissing Booth", który w końcowym efekcie tylko gdzieniegdzie przebija się ze swoją oryginalną barwą. W przeważającej większości widać na nim bowiem w różnej konfiguracji gesso i mgiełkę w kolorze Pomegranate. Czyli - zaszalałam :)


Prawie wszystko na tagu ma na sobie ślad mgiełki.  Można się też na nim dopatrzeć drobin brokatu, który delikatnie rozświetla niektóre rejony papieru i kwiatów.

 

Tworzenie tego różanego taga było wielką frajdą, bo coraz większą przyjemność odnajduję w zabawie mediami, mimo iż robię to jeszcze bardzo nieudolnie :) Mam nadzieję, że moja jednobarwna wariacja  przypadnie Wam do gustu.
Pozdrawiam
Betik


A tych materiałów używałam:

Poniżej otwarta na Wasze pomysły kolekcja do wklejania linków przez inlinkz – na Wasze prace czekamy do niedzieli 27 października do północy, a zwyciężczynię/zwycięzcę naszej zabawy oraz dwie osoby wyróżnione ogłosimy w środę 30 października.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)