Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 20 listopada 2013

Listopadowy Tydzień Inspiracji - wyniki

Witajcie Kochani,
z małym opóźnieniem, za które przepraszam, ale już są :))) Wyniki listopadowego jesiennego Tygodnia Inspiracji. Muszę powiedzieć, że zawsze jesteście kopalnią kreatywności i cudownych pomysłów, ale Wasze prace przygotowane na to wyzwanie naprawdę przerosły nasze oczekiwania! Było tak wiele pięknych, różnorodnych prac, że wybór trzech osób, które otrzymają od nas nagrody, okazał się nieprawdopodobnie trudny...
Po długich naradach i rozmyślaniach oraz przeglądaniu Waszych blogów decyzja została jednak podjęta :) Naszą pierwszą nagrodą w tym miesiącu jest zestaw papierów z kolekcji "Autumn Song" Bo Bunny z dodatkami - taki jak poniżej:


A nagroda powędruje do zwyciężczyni tego miesiąca, którą jest...

za jej cudny jesienny blejtramik


Za to dwa wyróżnienia powędrują do autorek dwóch radosnych jesiennych layoutów. Nagrody to równie radosne, barwne zestawy papierów z kolekcji "Family Traditions" Webster's Pages :)


A otrzymają je od nas...

Dziękujemy Wam ogromnie za wszystkie zgłoszone prace!!!
Wybrane osoby bardzo proszę o przesłanie danych do wysyłki nagród na adres mailowy: marta@scrapki.pl
a wszystkim życzymy udanej środy - od dziś coraz bliżej do weekendu ;)
Pozdrawiamy serdecznie 
Marta i DT Scrapki.pl

1 komentarz:

Anna Kaczmar pisze...

Jestem przeszczęśliwa. Nie przyszło mi nawet do głowy, że moja praca może mieć szanse wśród dzieł tak zdolnych dziewczyn, od których sama się uczę. Dziękuję wszystkim za wspaniałe inspiracje i gratuluję pozostałym laureatkom. =)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)