Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 18 grudnia 2013

Grudniowy Tydzień Inspiracji - wyniki

Kochani,
bardzo mi miło ogłosić w tym właściwie ostatnim już tygodniu przedświątecznym wyniki naszego Elfowego (Elfiego???) Tygodnia Inspiracji. Wszystkie Elfy spisały się fantastycznie i naprawdę zazdrościmy tym, którzy byli tak grzeczni, że znajdą pod choinką tak pięknie zapakowane prezenty!

Nagrody w tym miesiącu są, jak obiecywałam i co zapewne nikogo nie dziwi - świąteczne :) Pierwsza nagroda to wspaniały zestaw, w zasadzie gotowy komplet do wykonania świątecznego albumu na bazie kolekcji "Nordic Pines":


A praca, która zdobyła najwięcej naszych głosów w tej edycji, nadleciała do nas od...

Justychy
Gratulujemy!!! :)

Jak zawsze przyznałyśmy też dwa wyróżnienia dla dwóch zupełnie od siebie innych, ale obu bardzo pięknych i pomysłowych w swoim stylu opakowań prezentowych. Do dwóch osób wyróżnionych powędrują zestawy papierów Heidi Swapp z kolekcji "Believe" (plus malutkie niespodzianki ;))


 A laureatkami naszych wyróżnień są tym razem...

Beata-oln

i

Szydełkiem w oko

Przy tej okazji chciałabym bardzo, bardzo gorąco podziękować nie tylko Elfom, które pokazały nam swoje prace w tym miesiącu, ale także wszystkim, którzy bawili się z nami podczas Tygodni Inspiracji w mijającym roku. Podzieliliście się z nami przez ten czas przeogromną dawką niesamowitych, fantastycznych, wzruszających i zabawnych wytworów Waszego talentu. Bez Was ta zabawa nie miałaby sensu; z Wami, mam nadzieję, będzie trwała nadal - w nieco zmienionej odsłonie, ale równie inspirującej - w Nowym 2014 Roku :)

D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

Marta i DT Scrapki.pl

P.S. Tradycyjnie proszę wszystkie nagrodzone osoby o przesłanie mi na mail marta@scrapki.pl danych adresowych do wysyłki nagród - im szybciej tym lepiej, może zdążą dotrzeć jeszcze przed Świętami? :)


3 komentarze:

Beata oln pisze...

Ho ho ho jaka niespodzianka z samego rana! Dziękuję za wyróżnienie, fajną zabawę i ciekawe inspiracje nie tylko podczas tego Tygodnia Inspiracji! Gratuluję pozostałym nagrodzonym!

Szydełkiem w oko :) pisze...

ślicznie dziękuję za wyróżnienie i gratuluję dziewczynom ;)

Justyna Skoczylas-Janowska pisze...

Ogromnie dziękuję :D i gratuluję pozostałym - świetne opakowania :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)