Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Tydzień Inspiracji - Elfy Świętego Mikołaja - odsłona 1

Witajcie w nowym tygodniu!
Mam nadzieję, że to będzie dla wszystkich udany tydzień, a na pewno będzie inspirujący :) Bowiem od dzisiaj rozpoczynamy na naszym blogu Tydzień Inspiracji, podczas którego nasze projektantki jako Elfy Świętego Mikołaja pokażą Wam, jak pakują świąteczne prezenty. I oczywiście liczymy na to, że Wy także nam to pokażecie :) Bo naturalnie to, co w środku jest najważniejsze, ale czy to nie miłe, kiedy prezent wywołuje w obdarowanym zachwyt już od pierwszego spojrzenia? Dlatego my będziemy Was inspirować na naszym blogu, ale czekamy także na Wasze „opakowaniowe” inspiracje. To mogą być pudełka, torebki, zawieszki, karnety do prezentów, jednym słowem – wszystko to, co tworzy cudowną, niepowtarzalną świąteczną oprawę Waszych upominków. Warunek zaprezentowania swoich prac jest tylko jeden – nie mogą one być wcześniej publikowane w Internecie, natomiast mogą być równocześnie zgłaszane na inne wyzwania. Jak zwykle przyznamy nagrodę główną i dwa wyróżnienia, a osoby wybrane przez nasz Design Team otrzymają fantastyczne świąteczne zestawy produktów ze sklepu. A zatem – Elfowy Tydzień Inspiracji czas zacząć! :)


Tym razem w ramach Tygodnia Inspiracji pakujemy prezenty, co niesamowicie mnie cieszy, bo uwielbiam to robić! Z tej okazji stworzyłam pudełeczko na jakiś drobiazg. Baza powstała z papieru z kolekcji „Believe”, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła – zazwyczaj jednostronne papiery są stosunkowo cienkie i nie nadają się na bazę layouta bądź właśnie jakiegoś pudełeczka, jednak papiery Heidi Swapp są zupełnie inne i według mnie mają grubość idealną :) 


Do tego die-cut z super kompletu Studio Calico, listki ostrokrzewu i tag z papierów z kolekcji "Silent Night" October Afternoon, trochę gazy, brokatu oraz złotych chlapnięć i proste pudełeczko gotowe!


Pozdrawiam ciepło
Asia

A tutaj możecie zobaczyć, z jakich materiałów skorzystałam:

Poniżej możliwość wklejania linków przez inlinkz. Kolekcja otwarta jest do niedzieli 15 grudnia do północy, a wyniki ogłosimy w środę 18 grudnia. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

1 komentarz:

Anna Kaczmar pisze...

Dzięki Waszym inspiracjom z tego tygodnia też poczułam się elfem. ^^

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)