Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 15 grudnia 2013

Zabawa w liftowanie - grudzień 2013

Kochani,
dzisiaj 15 grudnia, więc czas na naszą comiesięczną zabawę :) Jednak dzisiaj mam Wam przy tej okazji do przekazania dwie wiadomości. Po pierwsze, w tym miesiącu ze względu na okres świąteczny będziemy czekać na Wasze prace aż do końca roku - do 31 grudnia do północy. Po drugie, szczególnie zachęcam Was do wzięcia udziału w tej zabawie, ponieważ to... ostatnia zabawa w liftowanie na naszym blogu - przynajmniej na jakiś czas. W przyszłym roku będziemy dla Was mieli inne propozycje i inne wyzwania, ale o tym powiemy sobie za jakiś czas :)

A tym razem zachęcamy Was do wzięcia na warsztat - jak nasze projektantki - tej pracy Zielonookiej:


Poniżej interpretacje naszego DT:

Anai

Asia

Betik

Ulietta

Nasza Gościnna Projektantka - Ela17

Osoba, która wygra tę ostatnią grudniową zabawę w liftowanie, oczywiście będzie naszą Gościnną Projektantką w styczniu 2014 roku :)
Czekamy na Wasze prace - przypominamy, że muszą to być prace przygotowane specjalnie na to wyzwanie. Powodzenia! :)
P.S. A przy okazji przypominamy Wam, że jeszcze dziś do końca dnia czekamy na Wasze Elfowe pomysły w Tygodniu Inspiracji. Możliwość wklejenia linka np. w tym poście :)


3 komentarze:

Chimera pisze...

Ale piękna praca, chyba się skuszę na lift :)
Dzieła Dziewczyn bardzo inspirujące!

Anonimowy pisze...

Ooooo nie - dlaczego koniec zabaw w liftowanie? - uwielbiam je i uwielbiam każdą interpretacje DT - lubię oglądać jak dziewczyny różnie podchodzą do tego samego tematu. Będzie mi bardzo smutno :(
A czy mogę w związku z tym pokusić się na kilka interpretacji?

Marta - scrapki.pl pisze...

Jak najbardziej, można przesłać kilka prac :) A dlaczego koniec liftowania?... Chyba po to, żeby dać miejsce czemuś nowemu i więcej twórczej swobody naszym projektantkom, bo wtedy jeszcze piękniej rozwijają skrzydła :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)