Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 8 stycznia 2014

Galeria Gości - zasady zabawy

Mili Moi,

Nowy Rok 2014 to także nowe zasady i atrakcje na naszym blogu. Dzisiaj chcę Was zaprosić do zupełnie nowej u nas zabawy, przeznaczonej w sposób szczególny dla Klientek i Klientów naszego sklepu. Jak być może zauważyliście, nad postami na naszym blogu pojawił się nowy dział pod tytułem „Goście”. W tym dziale w każdym miesiącu znajdziecie specjalną galerię inlinkz przeznaczoną dla Was. Będziecie mogli umieszczać w niej linki do postów na swoich blogach, w których pokazujecie prace wykonane w całości lub częściowo z materiałów kupionych (lub otrzymanych od nas, np. jako nagrody w konkursach) w sklepie scrapki.pl.

Warunkiem zamieszczenia linka w naszej galerii w dziale „Goście” jest:

- wykonanie pracy, w której użyte będą co najmniej dwa różne materiały kupione lub wygrane w sklepie scrapki.pl – będzie nam miło, jeśli wymienicie te materiały w tekście posta :),

- KONIECZNIE - zamieszczenie w poście poniższego banerka zlinkowanego do naszego działu "Goście":


- opublikowanie posta między pierwszym a ostatnim dniem miesiąca, którego dotyczy aktualna galeria.

Zamieszczenie linka do posta w naszej Galerii Gości jest równoznaczne ze zgodą na opublikowanie Waszej pracy w całości na naszym blogu. 
Spośród wszystkich zamieszczonych w galerii prac (można umieścić więcej niż jedną pracę, a nawet jest to mile widziane :)) na początku następnego miesiąca członkowie naszego Design Teamu wybiorą tę naszym zdaniem najciekawszą, a jej autorka/autor otrzyma od nas jako nagrodę bon do sklepu o wartości 60zł oraz zaproszenie do zaprezentowania swojej twórczości na naszym blogu jako Guest Designer. 

Oprócz tego w specjalnym gościnnym poście na początku kolejnego miesiąca pokażemy Wam na naszym blogu w pełnej krasie także trzy inne, losowo wybrane prace z Waszej galerii wraz z krótkimi opisami i adresami Waszych blogów. Ponieważ coraz częściej przesyłacie mi swoje adresy blogów, np. w komentarzach do zamówień, co zresztą szalenie mnie cieszy, wpadłam na ten pomysł z nadzieją, że w ten sposób będziemy coraz lepiej się poznawali, odwiedzali swoje małe światy w sieci, inspirowali się wzajemnie i tworzyli wspólny, coraz szerszy, ale też coraz bliższy sobie krąg pasjonatów scrapbookingu :)))

Zapraszam Was bardzo serdecznie do naszych Galerii Gości w kolejnych miesiącach. Dajcie nam się poznać! :)

Miłego dnia
Marta
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)