Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 25 stycznia 2014

Zapraszamy na Craft Wawa!

Kochani,
już tylko dwa tygodnie zostały do wspaniałej imprezy w Warszawie, w której zamierzamy wziąć udział i Was także do tego zachęcić.

Craft Wawa - tam będziemy :)

Dlaczego warto być wtedy z nami?

Po pierwsze dlatego, że na naszym stoisku czekają na Was przeróżne atrakcje. Będziecie mogli obejrzeć na żywo mnóstwo produktów z naszej oferty, m.in. dostępne tylko u nas przecudne papiery Maja Design, i zakupić wiele towarów w wyjątkowo korzystnych cenach. Dla kupujących przygotowaliśmy także specjalne upominki-niespodzianki :) Będziecie mogli obejrzeć prace członków naszego Design Teamu oraz spotkać się z nimi na warsztatach i pomiędzy :) Przy okazji przypominamy, że zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca na warsztaty z JaMajką i ScrapManem sponsorowane przez nasz sklep - szczegóły znajdziecie po kliknięciu w banerki:
 
 Craft Wawa JaMajka

Craft Wawa ScrapMan

Organizatorzy Craft Wawa zadbali naprawdę o wszystko, łącznie z zapleczem gastronomicznym i kącikiem twórczych zabaw dla dzieci :) Dlatego koniecznie już dziś zaplanujcie sobie rodzinną sobotę 8 lutego razem z nami!

A żeby jeszcze bardziej Was do tego zachęcić mamy dla Was specjalny, działający od dziś rabat 10% na zakupy w naszym sklepie z odbiorem osobistym na imprezie. Wystarczy po zrobieniu zakupów wpisać w okienko na kod rabatowy hasło: 

"craftwawa"

Mam nadzieję, że spotkamy się za dwa tygodnie w licznym, kreatywnym, uśmiechniętym gronie :)
Do zobaczenia!
Marta i DT Scrapki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)