Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 12 lutego 2014

It's a beautiful sight

ULIETTA_SIGGIE

Zawitała już do Was wiosna, czy tak jak ja macie zapas śniegu na dobry miesiąc? Uwielbiam taką zimę! Jest słonecznie i ciepło. Ptasiory w karmniku dają koncerty na kilka głosów. W dzień można nawet poczuć zbliżającą się wiosnę, noce u nas jednak nie pozostawiają żadnych złudzeń, to zima króluje. Spacery w takie dni to sama przyjemność. A jak palce nie zamarzają, to i zdjęć kilka można cyknąć.


Bazę uszyłam z moich ulubionych zimowych kolekcji "Keepin Cozy" Echo Park Paper oraz "Nordic Pines" Bazzil Basics. Naturalny papier w renifery czekał w kolejce właśnie na słoneczne zdjęcie ze spaceru :)


Bardzo lubię używać pogniecionych, powyginanych i poszarpanych papierów do warstwowania pod zdjęciem. Jest to super okazja do wykorzystania ścinków i resztek, które rosną na moim biurku w zastraszającym tempie.


Myślę, że taka pogoda załagodzi wrogie nastawienie nawet największych przeciwników zimy. Koniecznie wybierzcie się na spacer, zróbcie trochę zdjęć i pamiętajcie, żeby podzielić się z nami swoimi pracami w lutowej GALERII GOŚCI.

Rzucam w Was śnieżką ;)
Ulietta
A tutaj moja lista materiałów:

1 komentarz:

JaMajka pisze...

Cudnie oprawione zdjęcie :) Też mam fazę na oprawianie zimy <3

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)