Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 21 marca 2014

Tydzień Inspiracji - KOBIETA - odsłona 7 - ostatnia

SCRAPMAN_SIGGIE

Kobieta. Obiekt zainteresować pisarzy, malarzy, rzeźbiarzy oraz.... naszego Design Teamu :D Przed nami ostatni dzień Tygodnia Inspiracji, gdzie na warsztat wzięliśmy ową KOBIETĘ. Temat dla jednych trudny, dla innych wręcz przeciwnie bardzo prosty. Mnie osobiście przez myśl przewijało się mnóstwo myśli, ale ostateczną inspiracją były wydarzenia jeszcze ze szkoły podstawowej, kiedy to jako dzieciaki podrzucaliśmy do tornistrów koleżanek różne, często miłosne liściki. A że to trochę czasu już minęło, postanowiłem te liściki i nasze (wtedy) małe kobietki jakoś zamknąć w jedno wspomnienie. I tak powstała kartka na wspaniałej i bardzo ciepłej kolekcji "Cartographer", która nawiązuje do tego beztroskiego okresu mojego życia.

  
Ta kolekcja - papiery w połączeniu z kwiatami, niezastąpionym tuszem Distress "Vintage Photo" i paroma dodatkami w podobnym stylu - fantastycznie nadaje się do tworzenia prac w tym klimacie.


Pozdrawiam Was serdecznie - pamiętajcie, że Wy macie czas na dodanie swoich prac w naszej kolekcji jeszcze do niedzieli :)
Miłego twórczego weekendu Wam życzę
ScrapMan

A poniżej moja lista materiałów:

Dziękujemy za Wasze cudne prace i czekamy, tak jak napisał Mariusz, jeszcze do niedzieli. A dziś, czyli w pierwszym dniu wiosny, będziemy mieli dla Was w sklepie prawdziwie wiosenną dostawę :) Zajrzyjcie koniecznie :)

1 komentarz:

Nancy Wethington pisze...

Love the collection and what you did with it in designing this card. Your design is beautiful.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)