Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 13 maja 2014

Przygotowania do zlotu czas zacząć - konkursy z nagrodami :)

Kochani,

Niniejszym na naszym blogu rozpoczynamy wielkie odliczanie do warszawskiego zlotu.  Szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek, więc zaglądajcie regularnie do tej zakładki – znajdziecie w niej wszystkie niezbędne informacje.

Zatem po pierwsze,  w tym roku na zlocie będziecie mieli aż dwie możliwości wygrania bonów do naszego sklepu, i to nie byle jakich, bo o wartości 100 zł każdy (a można wziąć udział w obu konkursach ;)).

KONKURS NR 1 - MINI LETNI ALBUMIK

Może niektórzy jeszcze pamiętają, że nasz ubiegłoroczny konkurs wygrała Asia Różycka, która niedługo potem dołączyła do naszego Design Teamu i teraz inspiruje Was swoimi fantastycznymi pracami. Bo konkurs to oczywiście szansa na wygranie bonu i miłe zakupy, ale także dla Was na zaprezentowanie swoich możliwości, a dla nas na odkrycie nowych talentów, czasem nieśmiało stojących w kąciku.  Dlatego serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich bez wyjątku!

W ubiegłym roku prosiliśmy Was o wykonanie letniego layoutu, w tym roku prosimy Was o zupełnie inną, malutką formę. Słowem przewodnim ponownie ma być „LATO”, ale tym razem spróbujcie nam je pokazać w mini-albumiku. Warunki są tylko dwa:
  • albumik musi mieć nie mniej niż 8 stron (4 kartki), licząc razem z okładkami,
  • żaden z jego boków nie może być dłuższy niż 10 cm - ponieważ pojawiło się takie pytanie, uściślamy: chodzi o wymiar samej bazy, mogą poza nią wystawać sprężyny łączące strony albo inne drobne "ozdóbki" :)
Reszta zależy tylko od Waszej inwencji, wyobraźni i niewyczerpanej, jak doskonale wiemy, kreatywności.

Albumiki na konkurs należy przynieść na nasze stoisko w dniu zlotu do godz. 14.00. Dołączcie do nich swoje dane osobowe – imię i nazwisko lub pseudonim artystyczny oraz KONIECZNIE czytelny adres e-mail (jeśli zwycięzcy nie będzie podczas ogłoszenia wyników, chcemy mieć możliwość skontaktowania się z nim inną drogą). Zwycięską pracę wybiorą członkowie naszego DT – spodziewamy się, że będą z nami prawie wszyscy, więc burzliwe dyskusje zwolenników całkiem innych stylów scrapowania są więcej niż pewne ;) Po ogłoszeniu zwycięzcy (ok. godz. 15.00) wszystkie albumiki będzie można oczywiście odebrać na naszym stoisku.

Uwaga! Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne ze zgodą autora na publikację jej zdjęć na blogu i fanpage’u naszego sklepu.


KONKURS NR 2 - LUBIĘ SCRAPKI.PL, BO...

W przeciwieństwie do pierwszego konkursu, w którym może wziąć udział absolutnie każdy, tę odsłonę kierujemy wyłącznie do osób, które… lubią nasz sklep :D

Zabawa polega na przyniesieniu na zlot karteczki formatu 4x6 cali (standardowy format kart do Project Life oraz typowych odbitek zdjęciowych) – ok. 10x15cm. Karteczka może być wycięta z dowolnego papieru, jedno- lub dwustronna, ozdobiona (lub nie) wg Waszego uznania, ale musi się na niej znaleźć jedno zdanie, zaczynające się tak:

LUBIĘ SCRAPKI.PL, BO…

Zakończenie zdania zależy tylko od Was :) Teraz już chyba rozumiecie, skąd obwarowanie uczestnictwa, o którym pisaliśmy na początku tego posta? ;) 

UWAGA – SWOICH WYZNAŃ NIE NALEŻY PODPISYWAĆ – POWINNY POZOSTAĆ ANONIMOWE! 

Każda osoba, która przyniesie karteczkę na nasze stoisko w dniu zlotu do godz. 14 otrzyma od nas kupon do wypełnienia na miejscu (imię, nazwisko, adres e-mail) i wrzucenia do urny. Spośród tych kuponów tuż przed godziną 15 wylosujemy i ogłosimy zwycięzcę – jedną osobę, która otrzyma od nas nagrodę.
 
Uwaga! Przekazanie nam karteczki z „miłosnym wyznaniem” jest równoznaczne ze zgodą autorki/autora na publikację jej zdjęć na blogu i fanpage’u naszego sklepu oraz dowolnego eksponowania przez sklep scrapki.pl (np. podczas zlotu :) ). Zastrzegamy sobie także, że w przeciwieństwie do albumików z poprzedniego konkursu, karteczek Wam nie zwrócimy – zamierzamy je zatrzymać jako cudowny lek na trudne chwile, aby gdy takie przyjdą, przypominały nam, że mimo wszystko warto się starać, bo Wy jesteście :)


Z góry bardzo Wam dziękujemy za udział w naszych zabawach i serdecznie pozdrawiamy

Marta i DT Scrapki.pl

3 komentarze:

Karolina Czajkowska pisze...

To ja mam pytanie, a nawet dwa :D po pierwsze, czy jak album ma mieć wymiary max 10x10 cm to w momencie jakby był bindowany to sprężyna liczy się do tego wymiaru 10x10, czy to wymiary samej bazy? I drugie pytanie, czy ponad ten wymiar 10x10 mogą wystawać jakieś "przeszkadzajki" typu np. wystające tagi? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Marta - scrapki.pl pisze...

To ja już odpowiadam :) 10x10 to maksymalne wymiary samej bazy (czyli sprężyna się nie liczy), a przeszkadzajki oczywiście mogą wystawać ;) Pozdrawiam ciepło :)

Karolina Czajkowska pisze...

Odpowiedź ekspres :D Dziękuję bardzo i pozdrawiam również

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)