Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 19 czerwca 2014

Tydzień Inspiracji - WOLNOŚĆ - odsłona 4Wolność dla mnie to możliwość spełniania swoich marzeń oraz bycie sobą w takim zakresie, w jakim tylko chce się być sobą. W związku z tym ubrałam tę myśl w kolory, przenikające się faktury i wzory i przedstawiłam w formie kart art journala.


Art journal jest duży, bo jedna karta ma rozmiar A4, lubię dużo miejsca do swobodnej ekspresji i do eksperymentów z kolorem i z tłami.

Tutaj pobawiłam się mgiełkami Lindy's Stamps Gang w kolorze łososiowym, różowym, oliwkowym i brązowym. Mgiełki nakładane na kilka różnych sposobów wniosły do pracy kilka różnych efektów. Mogą one tworzyć jednolitą przestrzeń koloru, w której pojawiają się zacieki, kleksy i chlapania. Wykorzystałam tu również wycinanki z dziurkaczy oraz taśmę papierową. Dodałam wzór nakładany przez maskę Tima Holtza za pomocą gesso. Nie mogło również zabraknąć stempli w kilku różnych wzorach odbitych czarnym StazOnem.
 


 

Bycie wolnym to dla mnie wyrażanie siebie w takiej formie, na jaką mam ochotę - i mam nadzieję, że przekazałam to w tej pracy.

pozdrawiam
JaMajka

Wykorzystane produkty:

2 komentarze:

Ullika pisze...

Podoba mi się mnogość wzorów i faktur, fajnie wpasowuje się w to tło tancerka, dla mnie widać tu powietrze, a z tym kojarzy mi się poczucie wolności, ogromna przestrzeń i mnóstwo powietrza - np. w górach, czy na połoninach, tak dosłownie:-)

Mrude Magda Deberny pisze...

Jesteś niesamowita. Nie wiem jak to robisz, ale Twoje prace są tak cudne ze można patrzeć godzinami. Nie myślałaś nad większym formatem?? Na wystawę by się to nadawało...

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)