Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 13 września 2014

Dumna pierwszoklasistka :)

Witajcie! 
Dziś chciałabym Wam pokazać efekt pierwszej sesji "szkolnej" mojej córki. Dumna pierwszoklasistka miała po prostu pozować z plecakiem, ale efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania... Zdjęcia odzwierciedlają stosunek mojej córki do mamy szalejącej z aparatem - tak naprawdę zamysł wykonania zdjęć poważnej uczennicy wziął w łeb, za to z zabawnych i szalonych zdjęć powstała całkiem sympatyczna ramka :)


Gotową ramkę pomalowałam białą farbą akrylową i pociągnęłam tuszem Chalk Edgers na brzegach. Pod gotową kompozycją znalazło się miejsce na mediowe szaleństwa - wykorzystałam gesso i mgiełki Lindy's Stamp Gang.


Bazę do zdjęcia przygotowałam łącząc ze sobą różne papiery z małego pada kolekcji Dear Lizzy Daydreamer American Crafts, dodałam też element z Mini Placemats - gotowy napis.


Dodałam trochę pięknych kwiatów z Wild Orchid Crafts - magnolii i jabłoni, są naprawdę zachwycające!


A prawdziwą wisienką na torcie są szklane kaboszony z grafikami - tutaj są to dwie korony, ale szeroki wybór kaboszonów znajdziecie w scrapki.pl, można wybierać spośród różnych grafik i stylów, na pewno znajdziecie coś dla siebie! Mają one piękny połysk, zaś grafiki są wysokiej jakości, jest to ciekawy i oryginalny dodatek do scrapów, notesów, ramek, kartek - i do czego jeszcze Wam się zamarzy.


Ta ramka poprawia nam humor, zwłaszcza, kiedy rano trzeba zwlec się z łóżka, ruszyć do szkoły i stawić czoła czekającym nas wyzwaniom... A może Wy też znajdziecie scrapowy sposób na swój zabawny i zwariowany codzienny "motywator"? :)

Pozdrawiam
JaMajka

Produkty, które wykorzystałam:

1 komentarz:

Ullika pisze...

Świetne, Modelka rewelacyjna, a dodatki tylko podkreślają radość i wszechobecne słońce:-))

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)