Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 15 września 2014

Tydzień Inspiracji - SEKRET - Dzień 1

Wakacje się skończyły, a my powracamy do naszego cyklicznego wyzwania - Tygodnia Inspiracji :)
Wrześniowy temat powinien Wam przypaść do gustu - jest bardzo uniwersalny, a jednocześnie tajemniczy - a mianowicie "SEKRET".

Przez najbliższy tydzień nasz Design Team, będzie codziennie inspirować Was swoimi interpretacjami tego tematu, a na dole każdej notki możecie umieścić linki do Waszych prac.

Dla przypomnienia - kilka zasad :)

Spośród zgłoszonych prac nasz Design Team wybierze dwoje zwycięzców.
 
Pierwsza z wybranych osób zdobędzie tytuł Gościnnej Projektantki następnego miesiąca wraz z bonem do wykorzystania w sklepie na kwotę 60 zł. Zaś osoba, która w naszym głosowaniu zajmie drugie miejsce, otrzyma bon na 50 zł. Oprócz tego, jak do tej pory, będą losowane dwie osoby, które otrzymają nagrody niespodzianki - zestawy produktów ze sklepu.

Wrześniowy Tydzień Inspiracji rozpoczyna zwyciężczyni czerwcowego wyzwania - autorka pięknych, kobiecych prac ze szczyptą mediowania - Marta - MyArt.

Witajcie :)
Moja propozycja w temacie SEKRET to mały notesik na zapiski, które są dla nas ważne, a które chcemy zostawić dla siebie .Bardzo lubię  połączenie kolorów brązu, beżowego i niebieskiego. Bazą jest jasny notes na który nakleiłam wytuszowany papier Primy .


Dodałam kilka chlapnięć mieniącą się niebieską mgiełką i białym tuszem akrylowym. Do tego kilka kwiatuszków, sznureczek i drobne dodatki, które sprawiły, że forma mini sekretnika jest delikatna .


Pozdrawiam :)
Marta

Produkty, których użyłam:A teraz Wasza kolej :) 
Na Wasze prace, zainspirowane naszym hasłem przewodnim, czekamy do piątku, 26 września do północy. Przypominamy, że prace nie mogą być publikowane wcześniej :) 

1 komentarz:

Asas à imaginação pisze...

Olá!
Estou participando pela 1ªvez.
Todos os projetos postados pelos DTs são maravilhosos, inspiradores!
Obrigada e abraços a todos!
Marlei
Brasil

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)