Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 17 września 2014

Tydzień Inspiracji - SEKRET - Dzień 3

Witajcie kochani :)
Nasz aktualny temat Tygodnia Inspiracji stał się dla mnie ogromną inspiracją :) Postanowiłam zrealizować projekt, który chodził za mną od kilku lat - shadowbox ukryty w książce. To idealna oprawa dla sekretów, nieprawdaż?
Grubą książkę w twardej okładce znalazłam drugiego dnia niedawnego urlopu - na berlińskiej ulicy w kartonie leżało kilkanaście książek. Wybrałam tę, która "mówiła" do mnie najgłośniej... Czarna okładka z fioletowym tłoczonym napisem "Spiegelzeit" ("Lustro czasu"). 
Okładkę ozdobiłam papierami z kolekcji "Wallflower" Tima Holtza, które można było zakupić w naszej ostatniej przedsprzedaży (a ponieważ wiem, że chętnych było wielu, to podpowiem, że nowa edycja scrapkowej przedsprzedaży pojawi się lada dzień ;) ). Oczywiście nie mogło zabraknąć sporej ilości mediów  gesso, tusz Distress Vintage Photo, mgiełki Lindy's Stamp Gang - to mój sztandarowy zestaw :)
Okładka utrzymana jest w dość spokojnej, stonowanej kolorystyce... Trochę jak cisza przed burzą :) 
W środku bowiem temperatura jakby wzrasta ;) 
Tak to bywa z sekretami - potrafią być niezwykle emocjonujące.
Pobawiłam się tu trochę mediami, kolorami, formą. Przede wszystkim poświęciłam naprawdę sporo czasu na wycinanie mojego shadowboxa ;) 
Bardzo istotnym elementem były dla mnie dodatki sygnowane nazwiskiem Tima Holtza - nie są to żadne nowości, ale od lat inspirują mnie i kojarzą się przede wszystkim z charakterystycznym klimatem i rewelacyjną jakością. Skwapliwie więc wykorzystuję nasze Przedsprzedaże i za każdym razem proszę Martę o sprowadzenie kolejnych dodatków. Myślę, że te akurat produkty nigdy mi się nie znudzą :D

Mam nadzieję, że mój (wcale nie taki mały) "sekretnik" stanie się dla Was ciekawą inspiracją :) 
Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!
Pamiętajcie - każdy z Was ma szansę zostać naszym Gościnnym Projektantem i już w następnym miesiącu bawić się w Tydzień Inspiracji razem z naszym cudownym DT. 

pozdrawiam
Anai

Produkty, które wykorzystałam:


A teraz Wasza kolej :) 
Na Wasze prace, zainspirowane naszym hasłem przewodnim, czekamy do piątku, 26 września do północy. Przypominamy, że prace nie mogą być publikowane wcześniej :) 

4 komentarze:

mosia m. pisze...

Genialna praca!

Mary pisze...

czy w wyzwaniu należy używać materiałów ze sklepu ? dziękuję za odpowiedź :)

Marta - scrapki.pl pisze...

Bardzo jest nam miło, kiedy w pracach pojawiają się produkty z naszego sklepu, ale nie ma takiego przymusu :-) zapraszamy serdecznie do udziału w zabawie :-)

Czekoczyna pisze...

Aniu, przewspaniała jest ta Twoja praca. Absolutnie nie mogę przestać oglądać. :*

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)