Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 13 października 2014

Art Journal JaMajki

Witajcie! 
Postanowiłam oprawić jeden ze swoich ulubionych cytatów dotyczących tego, co tak kocham - czyli scrapowania. Jednak słowa te można odnieść do każdej działalności, której się podejmujemy - jeśli coś robisz, rób to z pasją albo wcale. Wykorzystałam ten cytat do wykonania wpisu w moim art journalu. Powstał on na bazie pięknych papierów z kolekcji Epiphany.


Wykorzystałam również trójwymiarową naklejkę z tej kolekcji oraz pakiet dodatków do kolekcji - starociowych karteczek stylizowanych na reklamy i listy.


Z innego arkusza z tej samej kolekcji wycięłam ozdobny motyw z motylami, ptakami i ważkami, z innego arkusza zaś ozdobną ramkę.


Oczywiście całość doprawiłam odpowiednią porcją mediów, mgiełek Lindy's Stamp Gang oraz gesso nakładanego przez maskę z drobnych kropek.


Przydały się także stemple "szwy" z Primy oraz napisy z zestawu Tima Holtza - odbiłam je czarnym oraz brązowym tuszem, aby urozmaicić tło.


Wykorzystałam także cudne cekiny z kolekcji Life Emporium, które ładnie uzupełniły mój projekt.


Muszę przyznać, że z miejsca zakochałam się w kolekcji Epiphany i jeszcze często będzie się ona pojawiała w moich pracach :) Ma piękne, lekkie, ozdobne motywy, które tak lubię.

pozdrawiam serdecznie
JaMajka

Użyte produkty:

2 komentarze:

mosia m. pisze...

Niesamowity z bardzo, bardzo mądrymi słowami!

Marek Kuderko pisze...

Piękne strony. Inspirujące :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)