Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 1 października 2014

Październik - światowy miesiąc walki z rakiem piersi

Witajcie!

Dziś wyjątkowo będzie nie scrapowo, ale "życiowo" i o ważnych sprawach :-)
Zapewne wiele z Was wie, że październik to światowy miesiąc walki z rakiem piersi. Mnóstwo firm i organizacji urządza w tym miesiącu akcje mające na celu przypominanie kobietom o konieczności wykonywania badań profilaktycznych. A jako że prawie 100% naszych klientów to Kobiety - my też zdecydowaliśmy się swoją skromną malutką cegiełkę do tych akcji dołożyć.

Dlatego w każdej paczce, którą otrzymacie od nas w tym miesiącu, znajdziecie niewielką naklejkę z różową wstążeczką i karteczkę z wyjaśnieniem, skąd się wzięła - mniej więcej taką jak poniżej :-)Może dzięki temu któraś z Was przypomni sobie, że już najwyższy czas na kolejne badanie? Tylko tyle... a może aż? :-)

Jesteście cudownymi, wspaniałymi, kreatywnymi Kobietami. Pamiętajcie o swoim zdrowiu, bo Wasze życie jest cenne dla Was i dla innych.


Z pozdrowieniami
Zespół Scrapki.pl

2 komentarze:

Bacha pisze...

Dziękuję za pomysł. Sama jestem amazonką i to właśnie w czasie terapii zainteresowałam się scrapbookingiem, to on pomagał w szukaniu piękna, przyjemności i odskoczni od tego, co czasem przytłaczało. Teraz i życie i scrapowa fascynacja - trwają dalej:)
Barbara

Marta - scrapki.pl pisze...

A my bardzo dziękujemy za ten komentarz :) Pozdrawiam serdecznie.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)