Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 3 listopada 2014

Jesienny poranek JaMajki


Witajcie! 
Mimo coraz zimniejszych dni, jesień zdecydowanie kojarzy mi się z ciepłymi kolorami opadających liści, ogniskiem, kubkiem ciepłej herbaty lub kawy i wełnianymi swetrami. Postanowiłam podążyć za hasłem, które jest nazwą cudnej, ciepłej kolekcji Kaisecraft - Mix & Match. Tak więc kombinowałam, dopasowywałam.... i najlepiej papiery i dodatki z tej kolekcji dopasowały mi się do polskiej kolekcji Makowego Pola - Silva Rerum :)


Na tych białych deskach dodatki w stylu craft wyglądały idealnie! Postanowiłam więc oprawić zdjęcie, kojarzące mi się z przyjemnym jesiennym porankiem, słodką kawą z mlekiem i ciepłymi skarpetkami :)


Wykorzystałam sporo dodatków z kolekcji Mix & Match, które mają piękny, ciepły kolor papieru ekologicznego, dodałam do pracy wycinanki z Primowego wykrojnika wycięte w kartonie craftowym, dodałam też wycięty wykrojnikiem napis.


Tym razem mediów jest niewiele, ograniczyłam się do białego tuszu pigmentowego - oczywiście po raz kolejny zachwalam mój ukochany długopis Uniball :)


Dzięki niemu mogłam dodać akcenty doodlingu na mojej pracy, nabazgrałam wzorki zarówno na papierze bazowym w zygzaki, jak i wewnątrz białej "mini placemat" z napisem Hello, dzięki czemu praca nie jest surowa i zimna, a zyskuje wesoły, zabawny szlif.


Dodatkowo wykorzystałam biały kwiat z zestawu Botanica Blooms Petaloo, czerwone cekiny i kropeczki emalii oraz biały perlen pen z Nellie Snellen.


Z kolekcją Mix & Match pracuje mi się rozkosznie, uwielbiam jej ciepły kolor i uniwersalne wzory. Dodatki sprawiają, że nietrudno jest skomponować całość, zaś dzięki kropelce czerwieni praca nie jest nudna, a nabiera charakteru i wygląda ciekawie. 
 Zachęcam Was do pracy z kolekcją Mix & Match, bardzo możliwe, że nie będziecie mogli się od niej oderwać, tak jak ja :)

Pozdrawiam serdecznie JaMajka

Produkty, które wykorzystałam:

1 komentarz:

MadziK K pisze...

Piękne :) te białe koronki wykonane długopisem są cudowne i dodają takiej lekkości całej pracy. Super :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)