Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 6 grudnia 2014

Project Life Smile_Art

Hop! Hop! :)
Już jakiś czas temu pisałam, że w październiku spędziłam fantastyczny weekend we Wrocławiu, m. in. na IV Dolnośląskich Jesiennych Warsztatach Craftowych. Udało mi się w końcu nadrobić 6 tygodni mojego PL, więc dziś chciałabym Wam pokazać wpis z tego wyjątkowego czasu ;)
Mam też coś specjalnego dla fanów złota - zwróciliście uwagę na te fantastyczne karty? Jestem w nich absolutnie zakochana! W kicie znajdziecie także dodatki, które pozwolą na całkowite wykończenie pracy.


Miałam ogromny problem z ilością zdjęć. Nie chciałam ich upychać na siłę (i zakrywać te cudne karty), jednak zależało mi, żeby znalazły się w kieszonkach. Najprostszym rozwiązaniem byłoby wpięcie mniejszej folii 15x30cm, jednak układ mi na to nie pozwolił (złośliwość rzeczy martwych). Postanowiłam owy fragment doszyć. Zrobiłam to ręcznie, gdyż mama nie pozwoliłaby mi dotknąć swojej maszyny :D Najlepszą krawcową na świecie nie jestem, ale póki co nic się jeszcze nie rozleciało ;)


Ciekawym pomysłem na urozmaicenie strony jest wrzucenie cekinów lub innych świecidełek do kieszonki i zaszycie jej. Dodatkowo złota serwetka i napisy i już jest ozdoba jak się patrzy ;)


No i moi faworyci- napisy ze Scrapińca. znajdziecie je u nas od koloru do wyboru. Naprawdę szczerze polecam! :)A jak Wasze albumy? Uzupełniacie je regularnie czy (tak jak mi) czasami idzie Wam to opornie i nadrabiacie w późniejszym terminie? ;)

Ściskam!
Smile_Art

Materiały, które wykorzystałam:

1 komentarz:

Malubka pisze...

genialne strony! (nie tylko dlatego że też miałam zaszczyt na nich wystąpić:P) a te złote dodatki mmm <3 czuję się mocno zainspirowana i zmotywowana - ja też mam do nadrobienia 6 tygodni... i mocne postanowienie że uda się w tym roku, żeby nie zaczynać roku z opóźnieniem... :P

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)