Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Tydzień Inspiracji - MAGIA - Dzień 1

Witajcie!
Dziś mamy 15-ty dzień miesiąca, zatem jak zwykle rozpoczynamy nasze wyzwanie -Tydzień Inspiracji.
Jednocześnie pragniemy Was poinformować, że jest to ostatnie wyzwanie z tej serii. W przyszłym roku zaproponujemy Wam nową zabawę, ale o tym więcej napiszemy już w styczniu :)
Grudzień, to miesiąc wyjątkowy, zatem i nasze wyzwanie musiało mieć wyjątkowy temat przewodni  - "MAGIA".

Przez najbliższy tydzień nasz Design Team, będzie codziennie inspirować Was swoimi interpretacjami tego tematu, a na dole każdej notki możecie umieścić linki do Waszych prac.

Nasze ostatnie wyzwanie w tym roku będzie się rządzić nieco innymi zasadami :) Spośród zgłoszonych prac nasz Design Team wybierze JEDNĄ osobę, która otrzyma od nas wyjątkowy noworoczny bon do sklepu na 100zł. Oprócz tego wylosujemy dwie osoby, które otrzymają nagrody niespodzianki - zestawy produktów.

GrudniowyTydzień Inspiracji rozpoczyna nasza Gościnna Projektantka - zwyciężczyni listopadowego wyzwania - autorka jasnych, kobiecych i przestronnych prac - Elena Tretiakova.


Hi! I'm Elena and I'm proud to present my new project "Magic of Love" as a December Guest Designer for Scrapki.pl. The project is about me and my husband.

Witajcie! Mam na imię Elena i jestem bardzo dumna, że mogę zaprezentować moją pracę zatytułowaną "Magia Miłości", jako Gościnna Projektantka scrapki.pl.
Praca ta oczywiście dotyczy miłości mojej i mojego męża.  

Warm Regards,
Elena 

Wykorzystane produkty:


A teraz Wasza kolej :) Na Wasze prace, zainspirowane naszym hasłem przewodnim, czekamy do piątku, 26 grudnia do północy. Przypominamy, że prace nie mogą być publikowane wcześniej :)

2 komentarze:

mosia m. pisze...

It's really magical and so romantic :-)

Denisa Gryczova pisze...

So tender and nostalgic! Shivers go down my spine!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)