Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 22 kwietnia 2015

Opowieść o zmianach :)

Hej!
Dzisiaj chciałam Wam trochę opowiedzieć o zmianach. Otóż, jakiś czas temu postanowiłam zacząć regularnie ćwiczyć i zwracać bardziej uwagę na to co jem. ;) Z perspektywy czasu, jak najbardziej widzę efekty i mimo, że zdjęcie zostało zrobione zeszłego lata, bardzo pasowało mi do tego tematu. I dlatego właśnie taki, a nie inny tytuł. ;)
  

Jako element bazowy wykorzystałam papier z kolekcji "Kolorowa Łąka" Galerii Papieru, który (nie mogłam oprzeć się pokusie!) musiałam przeszyć. ;) Resztę warstw stworzyłam za pomocą papierów z bloczka "I Am" Simple Stories.
  


Kompozycję wzbogaciłam całą masą dodatków: srebrnymi kształtami z zestawu Heidi Swapp, enamel dotsami MME "On Trend", naklejkami "Say Cheese II" oraz Heidi Swapp z zestawu BFF. Nie mogło się oczywiście obejść bez cekinów, więc musiałam je upchnąć tu i ówdzie. :)
  

Wspomniany wcześniej tytuł stworzyłam z napisów Brush Art z zestawu "Dream" ze Scrapińca oraz naklejek "I Am" Simple Stories.
Postanowienia są czasem bardzo trudne do zrealizowania, nie ma co z tym polemizować. Jednak jeśli się wierzy, że nasz wysiłek przyniesie określone rezultaty łatwiej jest w nich wytrwać. ;)
I to właśnie wytrwałości w spełnianiu marzeń Wam życzę. :**
  
Buziaki!
Nats
 
Użyte materiały:
  

1 komentarz:

Madeleine pisze...

Super praca! Fajna kolorystyka. Bardzo podoba mi się efekt rozchlapanej farby :)
Zazdroszczę wytrwałości w ćwiczeniach, ja jakoś nie ma, aż tyle silnej woli, żeby ćwiczyć regularnie dłużej niż tydzień ;)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)