Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 29 maja 2015

LO'SOWE OPOWIEŚCI - konkurs na warszawski Zlot 13 czerwca

Witajcie Kochani!
Dzisiaj mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w scrapowym konkursie "LO'SOWE OPOWIEŚCI", którego rozstrzygnięcie planujemy na warszawskim Zlocie. 


Co należy zrobić?

1) Wykonać layout (scrap, czyli pracę w formacie 12x12 cali - 30,5x30,5cm) na dowolny temat i z użyciem dowolnych materiałów, spełniającą tylko jeden warunek - muszą się na nim znaleźć CO NAJMNIEJ 4 ZDJĘCIA (może być więcej, nie może być mniej ;-)).
2) Podpisać layout na odwrocie swoim imieniem, nazwiskiem, ewentualnie nickiem i adresem bloga, KONIECZNIE ZAMIEŚCIĆ SWÓJ ADRES E-MAIL.
3) Przynieść pracę na nasze stoisko na Zlocie (nr 25-26) w sobotę 13 czerwca do godz. 14.00. i cierpliwie oczekiwać na werdykt naszego jury, który zostanie ogłoszony na stoisku około godz. 15.15.

Nagroda główna

Nagrodą główną w konkursie są super trwałe, rewelacyjne tytanowe nożyczki z dużymi uchwytami, zaprojektowane przez Tima Holtza, w najnowszej wersji z długimi 9,5-calowymi ostrzami oraz... niespodzianka :-) Wartość nagrody to ponad 100zł.

Nagrody dla wszystkich biorących udział w konkursie

Wszystkie osoby, które wezmą udział w konkursie i przyniosą nam swoje prace, otrzymają szczęśliwe 7% rabatu na zakupy na naszym stoisku. Rabat będzie dotyczył wszystkich produktów, także tych już przecenionych :-)

Bardzo serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie, a niezależnie od tego - oczywiście do odwiedzenia nas podczas imprezy :-) 

Pozdrawiamy i życzymy Wam kreatywnego weekendu!
Marta i reszta zespołu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)