Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 13 listopada 2015

Loft Christmas

Witajcie!
Powoli wczuwam się w świąteczne klimaty i zaczynam myśleć o świątecznych kartkach, dekoracjach i o pakowaniu prezentów. To bardzo przyjemny czas w roku, kiedy często "skręcam" w stronę kartek, tagów i paczuszek, myślę o najbliższych osobach oraz ich radości z obdarowania świątecznym drobiazgiem wykonanym ręcznie :)Kartki świąteczne wykonane ręcznie są niepowtarzalne, dla mnie mają one wyjątkowe znaczenie - zarówno ich wykonywanie, jak i otrzymywanie, wiąże się ze sporą dawką emocji i ciepła. Dlatego w tym roku pobuszowałam na półkach ukochanego sklepu, żeby znaleźć równie niepowtarzalne dodatki do moich karteczek.
 


Wykorzystałam cudne papiery UHK Gallery "Loft Christmas", które wspaniale pasują do kartek świątecznych. Są tu też piękne obrazki do wycinania, dzięki którym każda kartka mogła dostać świąteczną ilustrację. Poisencje w bieli i szarości to zwykły blok popsikany mgiełkami Lindy's Stamp Gang - a do tego brokatowe róże i kawałek sznurka.
 


Wykończenie to biały śnieg z brokatem, który położony na krawędziach papieru daje efekt zmrożonej powierzchni. Jest to naprawdę bardzo ciekawy drobiazg, z którym nawiązuję już dość intensywną znajomość, a efekty mam nadzieję zaprezentować Wam wkrótce!

pozdrawiam
JaMajka
 
Wykorzystane produkty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)