Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 20 lipca 2016

Nietypowa ramka

 
Hej!
Lato w tym roku mamy jak na Wyspach - pogoda w kratkę więc na dobrą sprawę nic na dłuższą metę nie można zaplanować. Pozostaje nam jedynie narzekać albo szukać pozytywów. A z pewnością one są. ;) Ja znalazłam jeden najważniejszy - mam więcej czasu na scrapowanie niż gdyby był upał i świeciło słońce. :)
Na dzisiaj przygotowałam więc proporczyk ze zdjęciem mojej kuzynki Poli (to z tej samej "sesji", z której zdjęcia mogliście już widzieć w moim majowym Project Life).
  

Bazę wycięłam z karty albumowej ze Scrapińca i okleiłam papierem z kolekcji "Wiek Niewinności" Galerii Papieru, a na to nakleiłam przeszyty arkusik papieru z bloczka "Citrus Bliss" Pink Paislee.
 


Główną część kompozycji stanowią kwiaty Wild Orchid Crafts - gardenie i kwiaty wiśni, które przykleiłam na różowej serwetce Doodlebug Design. Pięknie okalają one zdjęcie i domykają całą kompozycję. ;) Obok kwiatów, w górnej części zdjęcia umieściłam też papierowe elementy z kolekcji "Life in color" Simple Stories oraz drewniany element Pinkfresh Studio.
  


Do stworzenia tytuły użyłam tekturkowego napisu oraz naklejki z kolekcji "Sunshine & Happiness" Simple Stories. Wystarczyło tylko dodać enamel dotsa i gotowe. ;)
  
   
Z lewej strony umieściłam jedynie dwa serduszka z kompletu transparentnych naklejek z kolekcji "Life in color" Simple Stories.
  
   
Na koniec wycięłam kółeczka z białego kartonu Joy, aby zabezpieczyć dziurki, przewiązałam przez nie wstążkę, a na sznurku powiesiłam srebrną zawieszkę pasującą do reszty dodatków. ;)
I co myślicie o takiej nietypowej ramce? :)
Ściskam! :*
Nats

Materiały, które wykorzystałam:
  

2 komentarze:

mosia m. pisze...

Urocza :-D

Martushkowo pisze...

Ciekawy kształt i super efekt :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)