Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 2 listopada 2016

Świątecznie

Witajcie!
Listopad to najlepszy czas, żeby zacząć myśleć o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. A co to oznacza dla osób zajmujących się rękodziełem? Oczywiście - ręcznie robione kartki!


W naszym sklepie znajdziecie wiele ozdób i papierów, które z powodzeniem można wykorzystać w świątecznych kartkach. Odwiedźcie koniecznie dział Boże Narodzenie, ale pamiętajcie, że czasem zupełnie nieświąteczne papiery sprawdzą się przy kartkach idealnie!
Ja na przykład zabrałam się za papiery UHK Gallery z kolekcji "Avonlea" i "Loft Marina" i wykorzystałam je w moim świątecznym miksie.
 

Ciemny papier stworzył tło dla Scrapińcowych bombek, w naszym sklepie znajdziecie wiele tekturek w świątecznym klimacie!
 

Kompozycja kwiatowa składa się z kilku różnych gwiazd betlejemskich, listków ostrokrzewu, brokatowej róży i kwiatu wiśni - jak widać nawiązują one do świątecznego klimatu i dzielnie wypełniają misję iglastej gałązki dźwigając bombki :)
 

W tle znajduje się wzór z pasty śnieżnej posypanej dodatkowo brokatem, cała kartka błyszczy i skrzy się jak śnieg w mroźny poranek. Akcenty z perełek w płynie i z białej emalii wzbogaciły kartkę.
A czy Wy już zabraliście się za świąteczne przygotowania?

pozdrawiam
JaMajka

Wykorzystane produkty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)