Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 2 października 2017

Layout w kolorach Mintay

Witajcie, mili Goście, na Scrapkowym blogu :)

Czy widzieliście już debiutanckie kolekcje marki Mintay, autorstwa Scrapkowej projektantki, Karoli? Leciutką Celebrations i nieco bardziej vintage'ową Together? Ja już nie tylko widziałam, ale i zdążyłam pomacać, pozachwycać się i wreszcie pociąć - choć łatwo nie było, są przepiękne! A oto rezultat:


Na moim layoucie połączyłam obie kolekcje - jak widać, świetnie się uzupełniają! Pod zdjęciem ułożyłam kompozycję z kart journalingowych wyciętych z jednego z arkuszy:


Wycięłam też kilka obrazków i dodałam Miszmaszowe tekturki:


Oczywiście nie obyło się bez kwiatów :-) Tym razem wybrałam piękne materiałowe kwiaty Petaloo z najnowszej dostawy i papierowe z Wild Orchid Crafts:Zmieścił się też button z Lemoncraft i skrzydło z masy plastycznej. Na koniec dodałam kilka cekinów i brokatowych enamel dots:A tu już pełna lista materiałów, jakie użyłam:Z czystym sumieniem polecam Wam papiery tej nowej marki na polskim rynku -  oprócz pięknych kolorów kolekcje zawierają mnóstwo elementów do wycinania, ale i "gotowce" na tła, jeśli macie kłopot z kompozycją ;-) Są naprawdę bardzo uniwersalne. A jak Wy je wykorzystacie?

Do zobaczenia!


1 komentarz:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)