Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 29 października 2010

Restoration - beztroskie zabawy

Dzieciństwo to czas beztroskiej zabawy. Któż z nas nie lubił zjeżdżalni, karuzeli czy piaskownicy. Świat się zmienia, postęp techniczny nabiera zawrotnego tempa, ale te proste, dziecięce przyjemności nie zmieniają się. Staram się uwieczniać ten czas w życiu moich dzieci na zdjęciach, a później oprawiać je, by kiedyś z przyjemnością razem z dziećmi do nich powrócić.

Zjeżdżanie na zjeżdżalni otrzymało oprawę z papierów Crate Paper z kolekcji Restoration. Z papieru Doilies wycięłam koronkowe "serwetki". Kolekcja ta świetnie łączy się z dodatkami Love Nest firmy Glitz - użyłam rubonsów i kartonowego elementu.


W prawym dolnym rogu miejsce swe znalazł element z linii Artisan firmy Pink Paislee. Oryginalnie ma kolor kremowy - ja pokolorowałam go złotym paint dabberem oraz dwoma preparatami firmy Tattered Angels - Glimmer Glam i Glimmer Glaze.


Dokładnie tymi samymi preparatami Tattered Angels pokolorowałam jedną z "serwetek". Zyskała delikatny, różowy odcień, z połyskującymi drobinkami.


Ten scrap jest połączeniem wielu różnych produktów, wielu różnych marek - lubię taki eklektyzm w środkach wyrazu. Jestem wielką zwolenniczką eksperymentowania i poszukiwań - do czego i Was gorąco zachęcam.

Tusia

Do przygotowania powyższego layoutu użyłam następujących produktów dostępnych w sklepie:


3 komentarze:

Bajjka pisze...

cudnie skomponowany!!! i ile mediów!!!

justyśka pisze...

jaka przepiekna praca!!! Pełna cudownych dodatków, fajnie ze sobą zestawionych. Bardzo inspirujące jest zobaczenie jak te wszystkie preparaty użyte sa w konkretnej pracy. Super!

zielonooka pisze...

mmmmm piękny, no i podziwiam umiejętność zabawy z mediami:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)