Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 1 października 2010

Tim Holtz i Flickr - nagroda

Czy wspominałam już, że kocham Tima Holtza? :D Oczywiście mam na myśli sygnowane przez niego produkty, a nie samego człowieka, ale scraperki na pewno rozumieją, co mam na myśli :) Mając wolniejszy wieczór, usiadłam wczoraj do scrapa - wyjęłam ulubione elementy mojego warsztatu i zanurzyłam się w pracy. Papier Tima Holzta z padu Shabby Vintage jest fenomenalnie przygotowany do scrapowania - każdy arkusz wygląda jak cieniowany, tuszowany, przecierany i naprawdę niewiele trzeba do niego dodać, żeby uzyskać wspaniały efekt. Nie byłabym sobą oczywiście, gdybym gdzieniegdzie nie psiknęła tuszem distress z mini mistera, używając przy tym masek Primy i gdybym nie potuszowała distressem w kolorze Walnut Stain części papieru :D


Uwielbiam też pracę z farbą, zwłaszcza w połączeniu ze stemplami. Paint Dabbery są do tego idealne, gdyż można bardzo precyzyjnie dozować farbę, która na papierze bardzo szybko schnie (parę minut dosłownie), a przy tym niczego nie ubrudzić :) Biały Paint Dabber w połączeniu z dużym stemplem Primy był tym, czego mi było trzeba :)


W całą pracę idealnie wkomponowały się też ćwieki My Mind's Eye z fantastycznej kolekcji Lost & Found oraz produkty 7 gypsies - tagi (które wkrótce powrócą do sklepu) i naklejki.


Miałam też po raz pierwszy okazję pracować z taśmami Tima Holtza - są cienkie, ale bardzo wytrzymałe, z wierzchu mają powierzchnię podobną do papieru, a pod spodem są samoprzylepne. Po naklejeniu są półprzejrzyste - znaczy trochę widać, co jest pod nimi. Rolka wydaje się być bardzo wydajna - w każdym opakowaniu są dwie po 16 metrów długości każda!


Lubię w swoich pracach wykorzystywać także tkaniny - świetnym tuszem do stemplowania właśnie po tkaninach jest Archival - często z nim pracuję.

Tusia

A oto produkty ze sklepu, których użyła Tusia do przygotowania powyższego scrapa:Konkurs Flickr

Skończył się wrzesień, a zatem pora na przekazanie pierwszej nagrody dla osoby, która swoją pracę wykonaną z użyciem materiałów kupionych w sklepie scrapki.pl wstawiła do sklepowej galerii na flickr. W tym miesiącu nagrodą będzie bon do realizacji w sklepie na 20 zł oraz pad papierów (48 sztuk) 6x6 cali firmy 7 Gypsies Calais

Szczęśliwą osobą jest Martyna. 

Jej praca zauroczyła mnie całkowicie - ten klimat jest niesamowity po prostu!

A oto nagrodzona praca - para fantastycznych ATCiaków.


 Martyno - bardzo proszę o kontakt :)

Zaczął się nowy miesiąc - czekamy z niecierpliwością na Wasze prace w galerii flickr. Za 31 dni nagrodzimy kolejną osobę.

Tymczasem mówimy do zobaczenia wkrótce :)
DT scrapki.pl


3 komentarze:

Martyna pisze...

Osz kur zapiał! Pierwszy raz coś wygrałam, nawet nie wiedziałam, no osłupiałam normalnie!

PS piękny scrap :)

Artnova24 pisze...

Gratulacje! A prace super. Czekam właśnie na moją paczuszkę... z cudeńkami. Pozdrawiam serdecznie- miłośniczka;)) Tima

finnabair pisze...

:) wielkie gratulacje!!! a na te taśmy holtzowe to już na pewno zachorowałam!!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)