Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 19 października 2010

Wczorajsze nowości w sklepie - Tattered Angels, Tonic Studio, Cosmo Cricket

Mimo, że Wy nie widzicie swoich komentarzy pod poprzednim postem z zabawą w blog hop candy, to ja je widzę. I widzę, jak dobrze się bawicie skacząc po blogach całego zespołu projektantek :) Bardzo się cieszę i czytając Wasze komentarze co i rusz się uśmiecham - takie są pozytywne :) Dziękuję za tyle radości :)

A jeśli ktoś jeszcze nie zaglądał do poprzedniego posta, a chce mieć szansę na wygranie kwiatków o wartości ponad 100 zł, a do tego nabrać potężny haust inspiracji - zapraszam tu :)

Nie chcąc wczoraj zakłócać Wam zabawy, nie opublikowałam informacji o nowościach, które się wczoraj pojawiły w sklepie (wysłałam jednak newsletter:)). Na blogu postanowiłam nadrobić to dziś. Z wielką przyjemnością informuję, że w sklepie pojawiły się nowe marki: Tattered Angels, Tonic Studio i Cosmo Cricket.

Wśród nowości Tattered Angels znajdują się:
- Glimmer Misty (w tym kolory sygnowane przez Heidi Swapp)
- Chalk Glimmer Misty (odmiana glimmer mistów, które mają kryjące kolory)
- Glimmer Glaze (glimmer misty w buteleczkach z pędzelkiem do nanoszenia na dowolną powierzchnę - metal, akryl, papier, drewno, tekturę itp).

Tonic Studio to nic innego jak narzędzia Tima Holtza - do postarzania, drapania, przekłuwania i maltretowania w dowolny inny sposób :)


Cosmo Cricket zaś to małe zestawy papierów z kolekcji Material Girl i Togetherness - moich ulubionych :)
Wkrótce pojawią się kolejne nowości :) Zaglądajcie do Nas :)

DT scrapki.pl

1 komentarz:

finnabair pisze...

Jes!JES! JESSSSSSS!!!!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)