Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 25 listopada 2010

Tim Holtz i Ranger rządzą :)

TUSIA_SIGGIE


Nie wiem ile wielbicielek Tima Holtza zagląda na blog sklepu scrapki.pl ale dziś będzie 99% Tima Holtza :) Te z Was, które zaglądają na mojego bloga, wiedzą, że postanowiłam być w 100% wierna sobie i scrapować wyłącznie tak, jak mi serce podpowiada :)

Poniższy scrap mojego małego rozbójnika to prawdziwy ukłon w stronę materiałów projektowanych przez Tima Holtza. Ja je po prostu kocham!! Są tak niezwykle oryginalne a zarazem uniwersalne, że nadają się praktycznie rzecz biorąc do wszystkiego :) Postaram się pokrótce opisać składowe, które możecie oglądać poniżej.


Tło scrapa to papier z padu Vintage Shabby Tima Holtza, który potraktowałam gdzieniegdzie dla rozjaśnienia białym paint dabberem, a w innym miejscu Glimmer Mist - Electric Blue. Jeśli dobrze się przyjrzycie, to jest szansa, że będziecie widziały te moje manipulacje z tłem :)
Wszystkie bilety zostały zrobione za pomocą nowego, fantastycznego zestawu stempli Tima Holtza Odds and Ends, tuszu Archival i tuszy distress. Biały karton ostemplowałam, potuszowałam, wycięłam i gotowe. W identyczny prawie sposób - tylko zamiast Archivala użyłam czarnego StazOn'u - uzyskałam siedzącą dziewczynkę z napisem be yourself.
Na dole możecie także zobaczyć użycie trzech wykrojników Tima Holtza - Paper Rosette, Elegant Flourishes i Scallops. Praca z nimi jest niesamowicie wygodna, a wzory są obłędne. Przyznaję się - jestem maniaczką tych wykrojników :)


Pokochałam ostatnio także przezroczyste, plastikowe elementy - tu poniżej widzicie świetne "jajo" z zestawu Peek-A-Boo Glitz Hoopla. Poziomy element z definicją słowa photograph, to także jeden z papierów z zestawu Shabby Vintage Tima Holtza.


Cały scrap jest przesłaniem dla mojego dziecka - Be yourself i Live the life you imagined. Zawsze będę ją w tym wspierać. 
Różne elementy podkreślałam Glitter Glue Stickles - ciemnymi odcieniami, które doskonale współgrają z takim stylem. Gazę, która jest pod jednym z biletów, barwiłam distressami - świetnie się do tego celu nadają.


Scrapowe elementy, wykrojniki czy stemple zaprojektowane przez Tima Holtza zwykle widuję na tagach, ATC, okładkach notesów czy artjournali. Dziś mam nadzieję, że pokazałam Wam, że można z nich zrobić także pełnowymiarowy scrap.

Pozdrawiam ciepło
Tusia

Użyte przez Tusię materiały i narzędzia dostępne w sklepie scrapki.pl to:

5 komentarzy:

Pasja Kati pisze...

Rządzą i to jeszcze jak ;). Świetna praca.

caro78-Pysia pisze...

Świetny jak zawsze ;) mam pytanko o tą koronkę pod definicją słowa photograph co to, można ja w scrapkach kupić czy to z Twoich prywatnych zbiorów?

Tusia pisze...

Dziękuję bardzo :*

Koronka jest ze zbiorów Karmelka - znaczy Karmeleiro :) O tym napisałam na swoim prywatnym blogu :)

Karola Witczak pisze...

Przepiękny, przepiękny Lo, Tusieńko! :*

zielonooka pisze...

świetna praca i tyle się tu dzieje:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)