Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 5 grudnia 2010

Love Nest - zawieszka na drzwi

KAROLA_SIGGIE

Zawieszka na drzwi, wieszana zwykle na klamce, może pełnić mnóstwo funkcji od ochrony prywatności (z informacją "nie przeszkadzać!"), poprzez ochronę ciszy nocnej (z informacją "cisza nocna/dziecko śpi) lub zwyczajnie ozdobnej - i taką właśnie funkcję pełni moja zawieszka.
Wykonana z kolekcji Glitz - Love Nest, hołdująca dyskretnemu urokowi burżuazji w połączeniu z łagodną bielą tu i ówdzie - pasuje do kobiecego pokoiku, sypialni, pracowni. Świetna na prezent! Być może znajdziecie chwilkę czasu i ochotę na zrobienie sobie podobnej?W mojej zawieszce główną rolę gra papier Glitz - Love Nest - Block, który jest tłem dla wszelakich ozdób, takich jak naklejka z zestawu Glitz - Love Nest - Titles Cardstock Stickers, przeuroczy stempelek z klatką oraz stempel - serwetka Hero Arts Circle Doily (kto zdążył zakupić go w scrapki.pl, zanim go wymiotło - ten może zwać się szczęściarzem, ja mam i kocham go szalenie!). Stempel ten idealnie wpasował się w otwór zawieszki i stworzył ciekawą ozdobę.


Ponieważ diabeł tkwi w szczegółach - również tutaj znajdziecie kilka drobnych detali, bez których praca nie byłaby wykończona należycie - drobne kropki kleju w brokacie Stickles Glitter Glue - brokat w płynie - Cinnamon zdecydowanie dodały smaczku! Moja zawieszka nie jest pracą jakie wykonuję na co dzień, nie jest też w jasnej kolorystyce, jaką uwielbiam, jednak fantastycznie się bawiłam ubierając ją w ubranko marki Glitz i eksperymentując z tuszem i farbą. Gorąco Was zachęcam do podobnych eksperymentów!

Karola

A oto lista użytych przez Karolę materiałów - zdjęcia poniżej po kliknięciu przenoszą do sklepu:
Spieszę także z dobrą informacją - obydwa użyte przez Karolę stemple są ponownie dostępne w sklepie :)
Udanej niedzieli,
Tusia

1 komentarz:

Huma pisze...

Cudowna zawieszka!!!:)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)