Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

czwartek, 30 grudnia 2010

wybory najlepszego sklepu scrapbookignowego

W tym roku po raz drugi na forum scrappassion odbywają się wybory najlepszego sklepu scrapbookingowego w Polsce. Głosować można jeszcze tylko dziś - tu.

Jednak nie czekając na zakończenie głosowania, bardzo dziękuję za nominowanie sklepu scrapki.pl do wyborów i za wszystkie już oddane głosy. 

W tej chwili zajmujemy drugie miejsce, które jest dla mnie osobiście bardzo dużym i bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za tak ciepłe przyjęcie - sklep nie działa jeszcze nawet pełnych czterech miesięcy! Nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewałam się, że tak wiele z Was odda swój głos na scrapki.pl Raz jeszcze bardzo bardzo dziękuję! I dodam, że bez Was sklep nie byłby tym, czym jest - bo sklep bez zadowolonych klientek to jedynie martwe sklepowe półki.

Buziaki :*
Tusia

5 komentarzy:

Magda Polakow pisze...

Ledwo lapie o co chodzi na forum, gubie sie tam!, ale zaglosowalam :D

Tusia pisze...

Dziękuję :) Nawet jeśli nie na scrapki.pl :*

Lady Aga pisze...

Co prawda zagłosować nie mogę, bo dopiero jestem w trakcie realizacji pierwszego zamówienia;), ale jestem pod duzym wrażeniem błyskawicznego rozwoju scrapków, ogromnego wyboru towaru i fajnego bloga oraz Karoli i Betik w design teamie (nic nie ujmujac pozostałym jego członkiniom). Na dodatek mam w miarę blisko i mogę odbierac osobiście.

Pozdrawiam!

Karola Witczak pisze...

Fragment o martwych półkach powalił mnie na łopatki :) Obie :D
Bez względu na to które miejsce zajmą scrapki - tak krótki czas działania + tak błyskawiczny rozwój i rewelacyjne zatowarowanie - wróży tylko sukcesy na przyszłe lata :)) Cieszę się, że mogę dołożyć tu swoje 3 grosze :* Ba, dumna jestem :)))

JaMajka pisze...

Tutaj też pogratuluję :) Bo jest czego, naprawdę :) Fenomenalna drużyna, błyskawiczny rozwój, towar bajeczny, obsługa wspaniała :) Pozdrawiam całą Ekipę i Szefową :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)