Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 7 stycznia 2011

Love Birds - dwa małe notesiki

ANAI_SIGGIE


Kolejne moje podejście do kolekcji Love Birds i kolejne w klimatach dziecięcych, bo też kolekcja ta jest wprost idealna na prace wykonywane z myślą o naszych młodych milusińskich - pełna pozytywnej energii, sympatycznych obrazków i słodkich nasyconych kolorów.


Tym razem pokusiłam się o wykonanie malutkich notesów dla dwóch sióstr - Zuzi i Pauliny, które prawdopodobnie kiedyś w przyszłości zostaną scraperkami. Zarażone są od dzieciństwa, a ich zapał w kierunku prac ręcznych nie słabnie :)


Notesy są naprawdę niewielkich rozmiarów - 8,5 x 8,5 cm. Pewną nowością (dla mnie oczywiście ;) ) jest to, że w ogóle nie tuszowałam brzegów papieru - tak się ułożyło, że pasowały mi tutaj dokładnie takie jakie są :) To kolejny ogromny plus tej kolekcji.

Do ozdoby notesików użyłam trochę ozdób - kwiatki, tasiemka w kropki. pomponiki na taśmie... A z kwadratowych naklejek zrobiłam niewielkie zawieszki przymocowane na kulkowych łańcuszkach. Naklejki nie są co prawda identycznych kształtów, ale wykorzystałam kawałki papieru wizytówkowego jako bazy do ich naklejenia, a następnie przycięłam papier mniej więcej w kształcie naklejek z zachowaniem kilku milimetrów marginesu.


O ile mi wiadomo notesy są już pilnie wykorzystywane. Mam nadzieję, że będą dobrze służyć swoim nowym właścicielkom :)

anai
Materiały użyte przez anai, dostępne w sklepie scrapki.pl:
1 komentarz:

Gosik pisze...

urocze maleństwa :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)