Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 25 stycznia 2011

"Love Birds" - dziecięce albumy

ANAI_SIGGIE

Po raz kolejny chciałabym Wam zaprezentować efekty mojej współpracy z jakże nietypową dla mnie kolekcją "Love Birds" firmy Fancy Pants. Motywem przewodnim kolekcji są przeurocze rysunkowe ptaszki. Choć nie tylko - dla tych, którym tematyka dziecięca jest całkowicie obca, znajdą się tutaj bardziej neutralne papiery. Dużo jest też motywów miłosnych - sądzę więc, że warto uwzględnić tę kolekcję w poszukiwaniu materiałów na kartki walentynkowe, czy też generalnie - miłosne :)


Tym razem stworzyłam dwa albumy - dla dziewczynki i dla chłopca. Obydwa trafiły do tej samej rodziny, więc starałam się, żeby były dość podobne w formie, choć oczywiście różniące się kolorystyką - w dziewczęcym króluje róż z beżem, w chłopięcym uroczy błękit i kontrastowe czerwone akcenty.Jak widać dwa główne papiery - "Birds on a Wire" i "Love Song" ozdobione są przeuroczymi rysunkami, które aż szkoda byłoby zasłaniać - wykorzystałam je więc jako główną ozdobę albumowych okładek - wystarczyło trochę dodatków, mediów, kwiatków i powstały przeurocze dziecięce albumy, które mam nadzieję będą kiedyś wspaniałą pamiątką dzieciństwa :)

Szalenie pomogły mi wykrojniki Tima Holtza, dzięki którym stworzyłam urocze etykietki z imionami dzieci. Kolejnym istotnym dodatkiem są naklejki z kolekcji "Love Birds" idealnie dopasowane kolorystyką i motywami do papierów.

Jak widać niektóre z motywów pokryłam dodatkowo glossy accents - dzięki temu nabrały odrobinę wypukłości i stały się dodatkową ozdobą tych jakże pięknych papierów. Zdecydowanie polecam tę kolekcję na dziecięce scrapy i pamiątki :)

Jestem bardzo ciekawa, co Wy stworzycie z wykorzystaniem tej kolekcji! Pamiętajcie aby dodać swoje prace do naszej galerii na Flickr. Oglądamy je zawsze z ogromnym zainteresowaniem :)

Anai

A oto wykorzystane przez Anai materiały, dostępne w sklepie scrapki.pl:

4 komentarze:

lilavati pisze...

urocze albumy:) papiery rzeczywiście piękne

Gosik pisze...

sa przesliczne! papiery cudne, a jeszcze pociągnięte glossy elementy wyglądaja rewelacyjnie!

Magda Polakow pisze...

Slodkie!!!

Brydzia pisze...

Piękne albumy!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)