Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

niedziela, 13 marca 2011

"Modern Homemaker" - rodzinny notes

ANAI_SIGGIE

Kolejne moje podejście do kolekcji "Modern Homemaker" to niewielki (w formacie A6) notesik na rodzinne zapiski i wspomnienia, który przygotowałam dla jednej ze scrapowych koleżanek.


Ta kolekcja to bogactwo cudnych kolorów, wzorów i dodatków - po raz kolejny zachwycam się naklejkami wysokiej jakości, które wykorzystałam do zdobienia zewnętrznych jak i wewnętrznych stron okładki.Główną ozdobę stanowią tu etykiety wycięte wykrojnikami Spellbinders. To jedne z moich ulubionych wykrojników - dają niesamowicie dużo możliwości, jeżeli chodzi o takie właśnie ozdobniki i tworzenie warstwowych dopasowanych do siebie kształtem elementów.


Do tego kropkowane papiery (która ze scraperek, nie kocha kropek?? ja uwielbiam :) ), kwiatek, guzik, sznurek, kilka naklejek, ozdobny dziurkacz i notesik gotowy.

Jedno jest pewne - to nie jest jeszcze moje ostatnie słowo w temacie tej kolekcji, a najlepszą reklamą dla tych papierów niech będzie to, że obdarowana notesikiem koleżanka natychmiast zapragnęła sama coś z nich stworzyć. Możecie mi wierzyć - są pełne niesamowitego uroku :)

Anai

Materiały dostępne w sklepie scrapki.pl i wykorzystane przez Anai:
1 komentarz:

Karmeleiro pisze...

naocznie potwierdzam - kropki są cudne a notesik prześliczny. W kolekcji Modren Homemaker można się zakochać :))

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)