Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

czwartek, 3 marca 2011

Skrapowisko - konkurs dla kupujących i odbiór osobisty

Skrapowisko, czyli zlot scrapbookingowy w Łodzi, zbliża się wielkimi krokami. Dla przypomnienia:


Oprócz zapowiadanego już przez nas konkursu ATC dziś z przyjemnością ogłaszamy możliwość odbioru osobistego zakupów na Skrapowisku i zapowiedź rozlosowania atrakcyjnych nagród.


Odbiór osobisty i KONKURS dla kupujących

Począwszy od dziś uruchamiamy możliwość zakupu w naszym sklepie z odbiorem osobistym na naszym stoisku podczas Skrapowiska - 19 marca 2011 w Łodzi. Podczas składania takiego zamówienia proszę wybrać formę wysyłki "Odbiór Osobisty" a w komentarzu proszę dopisać "Skrapowisko". Ostatnim dniem składania takich zamówień jest 17 marca. Spośród wszystkich osób, które złożą zamówienie z odbiorem osobistym na Skrapowisku i opłacą je przelewem, który dotrze do nas najpóźniej w piątek 18 marca (minimalna wartość zamówienia - 25 zł) rozlosujemy nagrodę - fantastyczne narzędzie do nitowania, z którym wycinanie dziurek nawet w grubej tekturze modelarskiej to czynność lekka, łatwa i przyjemna - Crop-A-Dile. Wartość nagrody - 117,96 zł.
Mimo, iż liczymy na to, że spotkamy się z większością naszych wspaniałych klientek w Łodzi, zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie każdy ma możliwość, by dotrzeć na zlot. W związku z tym, równolegle z konkursem na zakupy z odbiorem osobistym na Skrapowisku ogłaszamy drugi konkurs.

KONKURS zakupowy dla osób, które nie dotrą na Skrapowisko

Na "otarcie łez" organizujemy drugi konkurs dla kupujących, które nie będą obecne na Skrapowisku. Jeśli do 17 marca włącznie zostanie złożone zamówienie wysyłkowe o minimalnej wartości 25 zł i zostanie do 18 marca włącznie opłacone przelewem, to zamówienie takie weźmie udział w losowaniu nagrody - narzędzia do zaokrąglania rogów, które radzi sobie z łatwością nawet z tak grubymi materiałami jak akryl czy tektura modelarska - Round-It-All. Wartość nagrody:  84,20zł.

Nie będziemy ukrywać, że czekamy z niecierpliwością na zlot i spotkanie z Wami. Na zlocie będzie możliwość obejrzenia także na żywo prac naszych projektantek - Karoli, Finnabair i Mirabeel. Mamy nadzieję zobaczyć się z Wami w sobotę 19 marca w Łodzi :)

Do zobaczenia :)
DT scrapki.pl

1 komentarz:

niebieskości pisze...

dlaczego ja wszędzie mam daleko :( na koncu świata tylko czasami dobrze jest mieszkać...
Pozdrawiam

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)