Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 28 marca 2011

Zakochany Paryż - druga odsłona zestawu

TUSIA_SIGGIE

Uwielbiam robić albumiki - na rozmaitych bazach: akrylowych, tekturowych, gotowych i samodzielnie wycinanych. Także na mniej typowych bazach - i dziś pokażę Wam album torebkowy. Oprócz torebek, mediów i guzików, wszystkie elementy pochodzą z zestawu ZAKOCHANY PARYŻ, który dostępny jest w sklepie - o tu.

Przygotowany przeze mnie album zawiera w sobie zdjęcia z wizyty na jednym z wielu zamków, które były celem naszych wypraw w ubiegłe wakacje. Na okładce centralne miejsce zajmuje "zmediowane" serduszko tekturowe, które jest jednym z elementów zestawu. Najpierw pokryłam je białą farbą z Dabbera - widać fakturę z punktowymi prześwitami. A następnie spryskałam preparatem Color Wash w kolorze Lettuce. Po wyschnięciu dodałam kilka akcentów perełkami w płynie: Adirondack Dimensional Pearls w kolorze Pesto oraz Liquid Pearls White Pearl. Na koniec na serduszko naniosłam rub-ons z różą.


Marszczona wstążka zajmująca górną część albumu to gotowy produkt z kolekcji Lost&Found, który jest częścią składową zestawu Zakochany Paryż.


Na kolejnych stronach pojawiają się miejsca na journaling (jak zawsze, uzupełnię dopiero później) obszyte dookoła szwami maszynowymi.Skrzydełka z tektury zostały przeze mnie pomalowane w sposób bardzo podobny, jak serduszko na okładce, tylko zamiast Color Wash'a użyłam Glimmer Mista w kolorze Sea Glass.


Zwróćcie uwagę jak piękną, tkaninową  powierzchnię mają Chipboardy Prima Annalee, które są jednym ze składników zestawu Zakochany Paryż.


Piękny, kwiatowy rub-ons jest tak dekoracyjny, że zdecydowałam się dodać dla przeciwwagi jedynie jedną hortensję. Reszta miejsca przeznaczona jest na journaling.

Cały albumik zszyłam w jedną całość wykorzystując sznureczek z zestawu.

To nie koniec moich inspiracji, które powstały z materiałów będących składową zestawu Zakochany Paryż. Jest w nim dużo kwiatków i motylki - w sam raz do przygotowania romantycznych albumów, layoutów, czy kartek.

Pozwolę sobie przypomnieć, jak wygląda cały zestaw:


A oto użyte przeze mnie materiały:

1 komentarz:

cat lacigale pisze...

marvelous ! I love the idea of the paper bag. It is very nice with the colours of the papers.
Catherine

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)