Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

sobota, 2 kwietnia 2011

Art-Journal - kreatywna przestrzeń - konkurs na forum scrappassion

Prowadzisz Art-Journal? Spotkałaś się z taką formą na blogach innych scraperek, ale sama nie próbowałaś? Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w art-journalowaniu, czy nie, możesz spróbować sił w naszym konkursie.

Art-Journal to przestrzeń, w formie notatnika, kalendarza, zeszytu, czasem bardzo wymyślnego, a czasem niezwykle prostego w formie - wystarczą okładki i strony do zagospodarowania. Niektóre scraperki prowadzą art-journal jako swoisty dziennik dokumentujący ich życie. Niektóre na jego stronach dają upust swoim emocjom i uczuciom. Dla niektórych to pole do twórczych eksperymentów z formą i techniką - bez specjalnego przesłania. Cokolwiek w duszy Ci gra, możesz to ubrać w formę art-journala. Nieważne, czy wracasz do niego codziennie, raz w tygodniu, czy tylko przy specjalnych okazjach - ale zawsze to jest twoja prywatna przestrzeń, w której liczy się tylko twój sposób na ekspresję.

Aby zachęcić Was do wypróbowania tej formy, ogłaszamy konkurs na forum scrappasion - na art-journal. Zasady są następujące:
1. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować co najmniej dwie niezależne strony art-journala (mają to być bezspornie strony art-journala - nie kartki, nie albumy, nie scrapy, dlatego wymogiem jest, by były one w jakiś sposób ze sobą połączone - zbindowane, wklejone do notatnika, zeszytu, stworzone na gotowej bazie art-journalowej itp)
2. Prace należy zamieścić w tym wątku na forum scrappassion.
3. Czas na zamieszczanie prac - do 24 kwietnia 2011.
4. Prace muszą być nowe - nie publikowane przed 1 kwietnia 2011.
5. Temat i technika dowolna - art-journal jest dla Was i tego, co w duszy Wam gra.

A teraz najprzyjemniejsza część - nagrody, które zostaną przyznane przez sklep scrapki.pl
Pierwsza Nagroda

Bon na zakupy w sklepie scrapki.pl o wartości 200 zł

Druga i Trzecia Nagroda

Bon na zakupy w sklepie scrapki.pl o wartości 50 zł


Głosowanie publiczności odbędzie się w dniach 26-30 kwietnia. Nagroda Publiczności to:

Bon na zakupy w sklepie scrapki.pl o wartości 50 zł


Ogłoszenie wszystkich nagrodzonych osób odbędzie się 1 maja 2011 w wątku na forum scrappassion.

Życzę dużo twórczej frajdy przy tworzeniu własnego art-journala. Mam nadzieję, ze tym wyzwaniem przybliżymy Wam tę formę i być może część z Was zacznie prowadzić własne art-journale.

Tusia

5 komentarzy:

Pasja Kati pisze...

Wow, super.
Trzeba coś wymyśleć.
Nagroda zachęca do tego :)

Madziarrra pisze...

A ja mam pytanie czy można coś zrobić z tą datą? Bo 24 to sama Wielkanoc jest i pewnie parę dni przed wszystkie będziemy miały straszny młyn ;), a przesunięcie dodawania prac do 27 chociaż pozwoli zrobić to na spokojnie :)
Pozdrawiam
Magda

Tusia pisze...

Pasja Kati - czekam z niecierpliwością na pierwszą konkursową pracę :)

Madziarrra - dziękuję za sugestię, jednak konkurs został ogłoszony z ogromnym, ponad trzytygodniowym wyprzedzeniem, między innymi dlatego, by nikt nie musiał robić pracy w pośpiechu na ostatnią chwilę. Konkurs musi zakończyć się przed rozpoczęciem maja, tak więc przesunięcie daty zakończenia, uwzględniając czas, jaki potrzebuje publiczność na głosowanie, niestety jest niemożliwa. Mam nadzieję, że wszystkie chętne osoby zdołają się zmobilizować przed rozpoczęciem największej wielkanocnej gorączki :) Pozdrawiam. Tusia

Madzik pisze...

Wow, ale kusicie!!!! Czy zdążę? Strasznie bym chciała ;oO)))))

Madziarrra pisze...

Tusia, wiem że czasu dużo, ja się spytałam, bo ja to wszystko na ostatnią chwilę robię ;) to się sprężę :) Pozdrawiam

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)