Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 28 kwietnia 2011

Hometown Summer - soczyste arbuzy i lato

TUSIA_SIGGIE

Powoli nadchodzi sezon na arbuzy, letnie zabawy, śmiech, radość, słoneczne upały i wakacje! :) Wszystko to jest obecne w najnowszej kolekcji Pink Paislee - Hometown Summer. Wystarczy na nią spojrzeć, żeby poczuć gorąco letniego popołudnia, spędzanego leniwie na tarasie albo nad basenem. I właśnie jeden z takich letnich dni, uwiecznionych na poniższym zdjęciu, stał się doskonałym powodem do pocięcia papierów z tej kolekcji. :)


Uwielbiam taką radosną "pstrokaciznę" :) Jestem wielką zwolenniczką scrapowania dla samej przyjemności oddawania się tej czynności - bez porównywania się i mierzenia z innymi. Zasiadłam więc w radosnym nastroju i stworzyłam letnią kompozycję na papierze w arbuzy :) Oczywiście są to po prostu kółka w różnych odcieniach różu i czerwieni, obwiedzione zieloną kreską, ale moja wyobraźnia widzi tu pyszne, soczyste arbuzy :)


Dodatki z kolekcji Hometown Summer są naprawdę świetnie. Samoprzylepne bordery, których jest w opakowaniu aż 18 sztuk, są wykonane z kartonu i mają doskonałe wykończenie - piękne, soczyste kolory, gładkie powierzchnie, a gdzieniegdzie niewielki dodatek nienachalnego brokatu. Z kolei papier Summer Fun jest idealny do wycinania - wesolutkie, dziecięce postaci oraz literki i słowa mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Osoby, które mnie znają, wiedzą, że uwielbiam gotowe wycięte elementy, tzw. Die-Cuty. Te z kolekcji Hometown Summer są tak samo słoneczne i radosne, jak cała reszta kolekcji. Świetnie nadają się do journalingu!

Ujmując moją opinię o tej kolekcji w dwóch słowach, powiedziałabym: "Absolutne lato!" :) Polecam!

Tusia

A oto produkty użyte przez Tusię do stworzenia powyższego LO, dostępne w sklepie scrapki.pl:

1 komentarz:

zielonooka pisze...

czaderskie kolory, prawdziwe lato:)) urocze zdj:))

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)