Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 4 maja 2011

Crate Paper - layout "Good Day"

KAROLA_SIGGIE


W tym miesiącu mam niewątpliwą przyjemność i taką ludzką radochę tworzenia z pomocą kolekcji Crate Paper - Neighborhood. Muszę szczerze przyznać, że kiedy zobaczyłam nowe kolekcje Crate Paper - natychmiast się w nich zakochałam, a ta, z którą pracuję obecnie - nie jest wyjątkiem! Uwielbiam jej sprane, stonowane kolory oraz klimat retro, tym razem też w wersji dziecięcej - bo kolekcja Neighborhood zawiera całe mnóstwo uroczych motywów nadających się na prace ze zdjęciami naszych pociech!


Mój dzisiejszy Lo to oprawa do wspaniałych zdjęć Róży, zrobionych podczas jednego z wczesnowiosennych (a może - późnozimowych) spacerów - jej uśmiech, radość i tańce po drodze - zasługiwały na wyjatkową oprawę. Okazało się, że do kolorystyki zdjęć idealnie pasują papiery i dodatki z Neighborhood - zatem tworzenie tego scrapa było po prostu ekspresowe i pełne frajdy :)


Stworzyłam dość rzadko spotykaną kompozycję kaskadową, gdzie zdjęcia oraz wszystkie ważniejsze elementy ozdobne znajdują się u góry strony, a ich kontynuacja, czyli balans dla strony - w połowie i u dołu. Zachęcam do eksperymentowania w rozmieszczaniu zdjęć na karcie - na pewno nie raz zdarzy się, że wyjdzie nam coś wyjątkowo ciekawego :) 


Wszystkie ozdoby, jakie wykorzystałam w tym Lo, to wspaniałe diecuts, naklejki i bordery - prawie kazdy element podkleiłam niezawodną taśmą 3d, dzięki czemu udało mi się stworzyć całkiem fajny efekt trójwymiaru, scrap jest niemal małą makietką, pełną zakamarków do odwiedzenia. 


Uwielbiam tworzyć w ten sposób i muszę przyznać, że kolekcje, w których mamy wiele dodatków, naklejek, etykietek - natychmiast kradną moje serce - dzięki nim można stworzyć mnóstwo kompozycji, a w każdej z nich zawrzeć mnóstwo ozdobnych detali. 


Jedynym dodatkiem, jaki pojawił się na scrapie oprócz pięknych materiałów Crate Paper - to cudowne, urocze kwiatki Prima - Softees - Annabel, które - jak widać pasują tu idealnie, nie tylko pod względem kolorystycznym, ale także dzięki temu, że są idealnie matowe, nieco postrzępione na płatkach - wyglądają dość naturalnie w kombinacji z kolekcją Crate Paper - Neighborhood.

Gorąco zachęcam do "budowania" i warstwowania scrapów wszerz, wzdłuż i wzwyż :)

Karola

A oto użyte przez Karolę materiały:

1 komentarz:

wiosanka pisze...

Łał!!
Rewelacja!
I brak mi więcej słów :-) Bosssski scrap!!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)